Obrazkowa Książka Kucharska

Cena:

35,00 

Na stanie

HA163

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

OBRAZKOWA KSIĄŻKA KUCHARSKA

W obrazkowej książce kucharskiej można znaleźć przepisy na codzienne śniadania lub desery.

To publikacja do wykorzystania w domu oraz na zajęciach w przedszkolu, szkole, na warsztatach terapii zajęciowej czy kółkach zainteresowań w domach kultury. Obrazkowa książka kucharska to pozycja, jakiej jeszcze nie było na rynku wydawniczym!

Całkowite zwizualizowanie przepisów jest odpowiedzią na potrzeby tych, którzy na co dzień „myślą obrazami”. Zaletą publikacji jest nie tylko rozpisanie czynności krok po kroku, ale także zaprezentowanie aktywności i produktów za pomocą zdjęć i symboli. Dodatkowo książka zawiera obrazkową instrukcję obsługi.

Kolejnym atutem pozycji są dołączone do niej karty pracy umożliwiające podsumowanie doświadczeń zmysłowych.

To wszystko sprawia, że Obrazkowa książka kucharska będzie wspaniałym towarzyszem w zmaganiach kuchennych zarówno osób z autyzmem, afazją, jak i dzieci, które potrzebują wsparcia podczas czytania.

96 stron A4

Produkt OBRAZKOWA KSIĄŻKA KUCHARSKA wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora zgromadziliśmy kilkaset przeróżnych materiałów GW Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Renata Naprawa, Kazimierz Słupek, Katarzyna Szłapa i Anna Jarosz-Bilińska. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnych informacji z zakresu aktualnych trendów w logopedii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, percepcja słuchowa oraz dysleksja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe materiały dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w znalezieniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Obrazkowa Książka Kucharska - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK