Nazwa produktu:

Kim Oni Są Dla Siebie?

Cena:

15,00 

Na stanie

HA212

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

KIM ONI SĄ DLA SIEBIE?

ĆWICZENIA W NAZYWANIU OSÓB W RELACJACH SPOŁECZNYCH

Kim oni są dla siebie? to pomoc edukacyjna, która posłuży dziecku w nauce i utrwalaniu nazw relacji, jakie tworzą się między ludźmi w różnych sytuacjach społecznych. Publikacja jest zbiorem zdjęć przedstawiających osoby w przestrzeni publicznej. Do każdej fotografii dołączono quiz, który sprawdzi wiedzę dziecka w zakresie terminologii opisującej relacje.

Analiza pytań będzie dla najmłodszych ćwiczeniem w rozumieniu, jakie role pełnią ludzie w zależności od sytuacji społecznej. Przedstawione pytania stanowią jedynie punkt wyjścia do rozmów z dzieckiem na temat zawodów, a także jego własnych doświadczeń.

Pomoc adresowana jest do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz rodziców małych dzieci.

Autor: Anna Kuziel-Kalina
36 stron A4

Produkt Kim oni są dla siebie? został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie zgromadziliśmy kilkaset najrozmaitszych pomocy terapeutycznych wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to też znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Kate Wilde czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Alicja Małasiewicz, Małgorzata Podleśna, Bogumiła Toczyńska i Grażyna Wasilewicz. Jeśli szukasz solidnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w logopedii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, , emocje i relacje społeczne, grafomotoryka oraz dysleksja.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe pomoce dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odszukaniu niezbędnych zestawów zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Kim Oni Są Dla Siebie? - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK