Ja I Moje Otoczenie Część 1

Cena:

39,50 

Na stanie

HA209

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

JA I MOJE OTOCZENIE. CZĘŚĆ 1

– KARTY PRACY DLA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ

Karty pracy powstały z myślą o nauczycielach i terapeutach pracujących z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz z dziećmi mającymi trudności w uczeniu się. Materiał można wykorzystywać jako pomoc edukacyjną w szkołach specjalnych, klasach integracyjnych, na zajęciach rewalidacyjnych. Karty będą przydatne również rodzicom do pracy z dziećmi w domu. Treść kart pracy odpowiada rozkładowi materiału nauczania dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i jest zgodna z podstawą programową MEN.

CZĘŚĆ 1 zawiera ćwiczenia tematyczne dotyczące:

  • wspomnień z wakacji,
  • szkoły,
  • zasad zachowania się na ulicy,
  • charakterystycznych cech jesieni,
  • ważnych świąt przypadających na okres jesieni,
  • najważniejszych informacji dotyczących Polski.

Autorki: Agnieszka Borowska-Kociemba, Małgorzata Krukowska
Teczka A4 – 107 kart

Produkt JA I MOJE OTOCZENIE. CZĘŚĆ 1 został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie skompletowaliśmy mnóstwo rozmaitych pomocy dydaktycznych GW Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia funkcjonuje na rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również wydawnictwo naukowe oferujące liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Ellen Jack czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Arkadiusz Maćkowiak, Małgorzata Podleśna, Agnieszka Borowska-Kociemba i Marta Wiśniewska. Jeżeli poszukujesz wiarygodnych informacji z zakresu aktualnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, poprawna wymowa, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz ćwiczenia pamięci.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe pomoce dydaktyczne stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odszukaniu niezbędnych pomocy zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Ja I Moje Otoczenie Część 1 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK