Nazwa produktu:

Dobble – Gra

Cena:

53,79 

Brak w magazynie

AT009

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Dobble – Gra

Ani chwili nudy więcej! Wciągająca gra na spostrzegawczość podbiła serca miłośników gier planszowych na całym świecie swoją różnorodnością – zasady umożliwiają rozgrywkę aż na 5 sposobów! Dzięki temu każda partia jest inna, a gracze nie nudzą się nawet po wielu godzinach spędzonych przy kartach. W podstawowej wersji Dobble uczestnicy wykładają jedną kartę na środku pola gry, a resztę rozdzielają między sobą. Rysunki na kartach łączą się w unikalne pary symboli – aby utrudnić graczom zadanie, rysunki różnią się rozmiarami i perspektywą. Zadanie polega na porównywaniu symboli z głównej karty a pierwszym egzemplarzem ze swojej puli – jeśli są one takie same, należy głośno określić treść rysunku i wyłożyć na stół swoją kartę, która w tym momencie stają się bazą do kolejnego skojarzenia. Rozgrywka kończy się w momencie, gdy pierwszy z uczestników wyłoży wszystkie swoje karty.

Dobble dostarcza wspaniałej rozrywki graczom w każdym wieku – zasady są niezwykle proste, a tempo bardzo dynamiczne. Wesołe okrzyki i wybuchy radości dostarczają wszystkim uczestnikom zastrzyku pozytywnej energii. Cały zestaw mieści się w kompaktowym, metalowym pudełku, dzięki czemu gra jest bardzo wygodna w transporcie – możesz bez przeszkód zabrać ją w podróż, na działkę czy na domówkę u przyjaciół. To znakomita odskocznia od gier z rozbudowaną fabułą i przyjemne ćwiczenie refleksu!

Rok wydania 2012
Wymiary opakowania 130x130mm

Dobble – Gra - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK