Promocja!

Czytanie Ze Zrozumieniem Dla Klasy 2 Szkoły Podstawowej

Cena:

Original price was: 61,00 zł.Current price is: 52,00 zł.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 61,00 

Na stanie

AI193

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytanie Ze Zrozumieniem Dla Klasy 2 Szkoły Podstawowej

to zestaw tekstów dla dzieci z najmłodszych klas podstawowych.
Dziecko w klasie drugiej wciąż jeszcze się uczy czytać jednak w tym wieku powinno samo umieć rozpoznać treść czytanki jak również odpowiedzieć na proste pytanie dotyczące tego co czyta.
Zrozumienie czytanego tekstu polega na uchwycenie sensu słów. Przyczyną trudności z tą czynnością u dziecka mogą być problemy z koncentracją i skupieniem uwagi. Maluchy szybko się nudzą. Dzieci nie mają również motywacji do czytania, bo tradycyjne książki wypierane są przez Internet i inne elektroniczne urządzenia.

Warunkiem przyswojenia sobie przez dziecko tego co czyta jest zrozumienie tekstu, dlatego to tak ważne żeby dzieci nie tylko uczyły się łączyć litery w słowa ale również tworzyć z nich zdania i je rozumieć, w innym przypadku dzieci zaczynają uczyć się na pamięć danego tekstu, co koliduje z celem.

Powyższa publikacja przedstawia różne ciekawe wiersze i opisane historie które służą do zachęcania dzieci do czytania, ich treść oparta jest na tematyce z życia codziennego, dzięki czemu łatwiej jest przyswoić dziecku co czyta, zapamiętać a także zrozumieć. Kiedy nasze dzieci same widza postępy w tym co robią, to je motywuje do dalszego kształcenia.


W zestawie znajdują się 24 teksty po dwa na każdy miesiąc w kalendarzu szkolnym. Do każdej czytanki mamy powiązane z nimi zadania, które sprawdzają rozumienie tekstu, wspomagają rozwój logicznego myślenia, pamięci oraz uczą poprawnego budowania wypowiedzi.

Z zestawu mogą korzystać nauczyciele – w pracy z uczniami na lekcji lub na zajęciach rewalidacyjnych oraz rodzice – w ramach domowych ćwiczeń czytania z dzieckiem.

Autorkami publikacji są doświadczone terapeutki, które korzystały z wieloletniej praktyki pisania tekstów do nauki czytania.

Oferowany produkt “CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM KLASA 2 SZKOŁY PODSTAWOWEJ” dostarczany jest przez doceniane popularne krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych materiałach logopedycznych. W naszym katalogu oferujemy niemal 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu, np.: afazja, udar mózgu czy mniej znany zespół Cockayne’a. Polskie wydawnictwo WIR zapewnia również profesjonalną literaturę stworzoną dla nauczycieli a także terapeutów. Produkty z katalogu w/w wydawnictwa znajdą Państwo w naszym sklepie w rozmaitych działach, takich jak: książeczki edukacyjne dla dzieci, nauka czytania, grafomotoryka, logiczne myślenie – analogie, percepcja wzrokowa oraz dyslekcja. Specjaliści z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują także rozmaite szkolenia poświęcone zagadnieniom z obszaru zaburzeń rozwoju. Materiały dydaktyczne tej marki doskonale sprawdzają się w różnych obszarach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych produktów wydawnictwa należą m.in.: Kocham szkołę!, Ćwiczenia do terapii afazjii, Moje sylabki, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Czytanie Ze Zrozumieniem Dla Klasy 2 Szkoły Podstawowej - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK