Nazwa produktu:

Jesień .Bardzo Proste Czytanki Dla Dzieci

Cena:

13,00 

Na stanie

HA063

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

JESIEŃ – Bardzo Proste Czytanki Dla Dzieci

to kolejna część serii książek dla małych dzieci rozwijających się prawidłowo lub dzieci z deficytami, na przykład z autyzmem. Celem serii jest ćwiczenie czytania prostych zdań ze zrozumieniem oraz zdobywanie wiadomości na temat różnych miejsc.W tej publikacji przedstawiono zagadnienia dotyczące jesieni: jesienne miesiące; cechy charakterystyczne pogody; ubiór; jesienne dary i to, co z nich robimy; zwyczaje zwierząt przygotowujących się do zimy.

Produkt JESIEŃ – Bardzo proste czytanki dla dzieci wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie skompletowaliśmy wiele pomocy terapeutycznych grupy wydawniczej Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma Harmonia skutecznie działa na krajowym rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Ellen Jack czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Ewa Pisula, Romana Sprawka, Bogumiła Toczyńska oraz Marta Wiśniewska. Jeżeli potrzebujesz rzetelnych informacji z obszaru aktualnych trendów w edukacji dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, , wydawnictwo Harmonia, percepcja słuchowa oraz dyslekcja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odnalezieniu niezbędnych materiałów zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Jesień .Bardzo Proste Czytanki Dla Dzieci - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK