Nazwa produktu:

Uczę Się Samodzielności Część 2: Uspołecznienie

Cena:

39,00 

Na stanie

HA204

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

UCZĘ SIĘ SAMODZIELNOŚCI. CZ. 2: USPOŁECZNIENIE

KARTY PRACY DLA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ W STOPNIU UMIARKOWANYM I ZNACZNYM

Uczę się samodzielności. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, cz. 2: „Uspołecznienie”

Prezentowane karty pracy składają się z działów:

1. Ja – członek rodziny:

a) Moja rodzina,

b) Moje miejsce zamieszkania.

2. Ja – uczeń:

a) Moja szkoła.

3. Ja – członek społeczności lokalnej.

4. Ja – członek społeczeństwa.

5. Moje zdrowie.

6. Ja w chorobie.

7. Ja jako konsument.

8. Ja w bezpiecznym świecie.

9. Ja w świecie kultury.

10. Mój czas wolny.

Materiały są zgodne z postawą programową i nawiązują do publikacji: A. Tanajewska, R. Naprawa, Nowe programy edukacyjno-terapeutyczne dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, Wydawnictwo Harmonia, Gdańsk 2017; A. Tanajewska, R. Naprawa, Nowe programy edukacyjno-terapeutyczne dla II etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, Wydawnictwo Harmonia, Gdańsk 2017; A. Tanajewska, R. Naprawa, Programy edukacyjno-terapeutyczne dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i niepełnosprawnością sprzężoną, Wydawnictwo Harmonia, Gdańsk 2017.

AUTOR: Renata Naprawa, Alicja Tanajewska

80 kart z bloku A4

Produkt UCZĘ SIĘ SAMODZIELNOŚCI. CZ. 2: „USPOŁECZNIENIE” wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie udostępniamy sporo wartościowych pomocy dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka Harmonia skutecznie działa na krajowym rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Jason Fogler czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Magdalena Hinz, Jacek Stojanowski, Katarzyna Szłapa oraz Anna Jarosz-Bilińska. Jeżeli poszukujesz wiarygodnych informacji z obszaru aktualnych trendów w psychoterapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, percepcja słuchowa oraz dysleksja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe materiały dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w znalezieniu niezbędnych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Uczę Się Samodzielności Część 2: Uspołecznienie - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK