Nazwa produktu:

TOMCIO ROZWIĄZUJE PROBLEMY. STRACHY I LĘKI

Cena:

29,50 

Na stanie

HA421

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Tomcio rozwiązuje problemy. Strachy i lęki

Publikacje z serii Kreatywne Książeczki Terapeutyczne są adresowane do terapeutów, pedagogów i rodziców oraz do ich pociech i podopiecznych. Stanowią doskonałe narzędzie do rozwiązywania wielu trudności wychowawczych i radzenia sobie z nieprawidłowymi dziecięcymi zachowaniami. Treści są skonstruowane w taki sposób, że pozwalają na indywidualne dostosowanie bajeczki do rzeczywistego otoczenia malucha. Dzięki temu każdy może stać się nauczycielem i terapeutą własnego dziecka.

Książeczka „Tomcio rozwiązuje problemy. Strachy i lęki” zawiera bajki terapeutyczne opowiadające o oswajaniu strachów i lęków oraz część poradnikową. Powstała w odpowiedzi na potrzeby dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, których codzienność obfituje w różnego rodzaju obawy, lęki, strachy i fobie. Proponowane rozwiązania oraz opowiadania stanowią kompleksową pomoc w przezwyciężaniu dziecięcych problemów i zmartwień.

ANNA KAŃCIURZEWSKA – psycholog dziecięcy z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i ich rodzicami. Na co dzień zajmuje się m.in. prowadzeniem terapii psychologicznych, konsultacji dla rodziców oraz dla placówek edukacyjnych. Specjalizuje się w zaburzeniach rozwojowych w okresie wczesnodziecięcym, trudnościach emocjonalnych i społecznych dzieci, problemach wychowawczych i adaptacyjnych.

108 kolorowych stron B5

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

TOMCIO ROZWIĄZUJE PROBLEMY. STRACHY I LĘKI - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

TOMCIO ROZWIĄZUJE PROBLEMY. STRACHY I LĘKI - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK