Nazwa produktu:

ŚWIAT OPOWIADANY- SCENARIUSZE OBRAZKOWE DO ZAJĘĆ Z MAŁYMI DZIEĆMI, ROZWIJAJĄCE MOWĘ OD 2 ROKU ŻYCIA

Cena:

37,80 

Na stanie

HA030

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

ŚWIAT OPOWIADANY – Scenariusze Obrazkowe Do Zajęć Z Małymi Dziećmi, Rozwijające Mowę Od 2 Roku Życia

to zestaw 17 scenariuszy obrazkowych, które doskonale nadają się do wykorzystania podczas do zajęć rozwijających mowę z małymi dziećmi od 2. roku życia.
Każda z historyjek obrazkowych składa się z dużych i zrozumiałych dla najmłodszych dzieci ilustracji. Charakteryzuje je różnorodność tematyczna, dynamika akcji i ukazanie wyrazistych emocji. Obrazki pozwalają na wprowadzenie tematu i rozwinięcie go wokół akcji. W dołączonych instrukcjach znajduje się sporo propozycji zabaw i przykłady uproszczonej narracji. Materiały oparte na dialogu i narracji świetnie sprawdzą się jako pomoc terapeutyczna dla logopedów, pedagogów i psychologów.

Spis scenariuszy: Bałwanek, Biedronka i żuk, Bałagan, Calineczka, Dzik, Historia choinki, Jaś i Małgosia, Kolorowa Pani Wiosna, Malowany deszczyk, Malowanie domu, Prace w ogrodzie, Psota zajączka, Tadek Niejadek, Ubieranie misia, Wycieczka do miasta, Wypadek misia, Zabawy z pingwinkiem

Produkt ŚWIAT OPOWIADANY wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora prezentujemy mnóstwo przeróżnych materiałów dydaktycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka Harmonia funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także wydawnictwo naukowe oferujące liczne monografie dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Kate Wilde czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Magdalena Hinz, Ewa Jakacka, Bogumiła Toczyńska i Sławomir Wrzesiński. Jeżeli potrzebujesz przydatnych informacji z zakresu aktualnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, , wydawnictwo Harmonia, percepcja słuchowa oraz nauka czytania.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe materiały wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w znalezieniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!