Nazwa produktu:

Sudoku 2X2 Zwierzęta

Cena:

45,54 

Brak w magazynie

PL092

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Gra Sudoku kierowana jest do młodszych dzieci.Składa się z szesnastu kartoników na których znajdują się ilustracje zwierząt.
Zadanie polega na ułożeniu obrazków w diagramie 4×4 w taki sposób, żeby w każdym wierszu w każdej kolumnie i w każdym z 4 pogrubionych kwadratów (2×2)znalazło się po jednym niepowtarzającym się kwadracie.
Gra świetnie rozwija logiczne oraz matematyczne myślenie dzieci.


Zawartość opakowania

plansza – 24 szt., kartoniki z wizerunkami zwierząt – 20 szt., instrukcja.

W sklepie Juniora oferujemy produkty marki Alexander, które są wykorzystywane w terapii rozwoju dzieci. Firma Alexander już od lat projektuje pomysłowe zabawki oraz gry edukacyjne. W dobie dominacji wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle istotne jest regularne dostarczanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Oferta tego typu wspaniale wpisuje się w idee promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, z tego powodu udostępniamy go w naszym sklepie. Do znanych i polecanych artykułów należą m.in.: Pamięć 3d, Family, Opowieści dziwnej treści, Pory roku oraz Mówię poprawnie. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – kategoryzacje, percepcja oraz pomoce edukacyjne – szkoła.

Misją naszego sklepu jest zapewnianie wszechstronnych pomocy dydaktycznych koniecznych w pracy terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego rozliczne produkty posortowaliśmy w rozmaitych działach, tak by ułatwić poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny w prowadzonej terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy ze zorganizowaniem odpowiednich artykułów, serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez profil na FB.

Sudoku 2X2 Zwierzęta - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK