Nazwa produktu:

PUZZLE-KOLORY

Cena:

21,31 

Na stanie

PL068

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puzzle Kolory to gra edukacyjna dla dzieci, która jest zarazem świetnym treningiem percepcji wzrokowej, logicznego myślenia i spostrzegawczości.

Zabawa polega na dokładnym przyjrzeniu się ilustracjom i dopasowaniu do nich puzzli z kółeczkami, na których zawarte zostały wszystkie barwy utrwalone na danym obrazku. To idealny pretekst do nauki nazw kolorów oraz świetny trening świadomej obserwacji.

Zawartość pudełka:
– 48 puzzli
– ( 24 dwuelementowe tabliczki )

W sklepie internetowym Juniora.pl udostępniamy artykuły polskiego producenta Alexander, które mają zastosowanie w terapii rozwoju dzieci. Firma już od dziesięcioleci wytwarza przeróżne ćwiczenia oraz gry edukacyjne. W dobie popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest regularne opracowywanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Asortyment tego rodzaju doskonale wpisuje się w zasady promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, z tego powodu oferujemy go w sklepie Juniora. Do popularnych i szczególnie polecanych artykułów należą między innymi: Łubudu, Pisanie i zmazywanie, Opowieści dziwnej treści, Pory roku oraz Tablice – różnice. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, grafomotoryka, logiczne myślenie – kategoryzacje, układanki lewopółkulowe oraz zabawki drewniane.

Priorytetem zespołu Juniora.pl jest oferowanie komplementarnych pomocy dydaktycznych wymaganych w prowadzeniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne produkty umieściliśmy w tematycznych działach, tak by ułatwić Państwu wyszukanie asortymentu, który jest potrzebny do rozpoczęcia i kontynuowania terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z odszukaniem odpowiednich pomocy, gorąco zapraszamy do kontaktu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PUZZLE-KOLORY”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PUZZLE-KOLORY - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK