Nazwa produktu:

Puzzle-Kolory

Cena:

26,00 

Na stanie

PL068

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puzzle Kolory to gra edukacyjna dla dzieci, która jest zarazem świetnym treningiem percepcji wzrokowej, logicznego myślenia i spostrzegawczości.

Zabawa polega na dokładnym przyjrzeniu się ilustracjom i dopasowaniu do nich puzzli z kółeczkami, na których zawarte zostały wszystkie barwy utrwalone na danym obrazku. To idealny pretekst do nauki nazw kolorów oraz świetny trening świadomej obserwacji.

Zawartość pudełka:
– 48 puzzli
– ( 24 dwuelementowe tabliczki )

W sklepie internetowym Juniora.pl udostępniamy artykuły polskiego producenta Alexander, które mają zastosowanie w terapii rozwoju dzieci. Firma już od dziesięcioleci wytwarza przeróżne ćwiczenia oraz gry edukacyjne. W dobie popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest regularne opracowywanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Asortyment tego rodzaju doskonale wpisuje się w zasady promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, z tego powodu oferujemy go w sklepie Juniora. Do popularnych i szczególnie polecanych artykułów należą między innymi: Łubudu, Pisanie i zmazywanie, Opowieści dziwnej treści, Pory roku oraz Tablice – różnice. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, grafomotoryka, logiczne myślenie – kategoryzacje, układanki lewopółkulowe oraz zabawki drewniane.

Priorytetem zespołu Juniora.pl jest oferowanie komplementarnych pomocy dydaktycznych wymaganych w prowadzeniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne produkty umieściliśmy w tematycznych działach, tak by ułatwić Państwu wyszukanie asortymentu, który jest potrzebny do rozpoczęcia i kontynuowania terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z odszukaniem odpowiednich pomocy, gorąco zapraszamy do kontaktu.

Puzzle-Kolory - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK