Ćwiczenia Pamięci Symultanicznej I Sekwencyjnej

Cena:

28,83 

Na stanie

AC012

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia Pamięci Symultanicznej I Sekwencyjnej

Ćwiczenia pamięci są ważną częścią wszystkich działań terapeutycznych i logopedycznych. Dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej, z deficytami uwagi i koncentracji, zagrożone dysleksją, z zakłóceniami funkcji sekwencyjnych i linearnych powinny codziennie przez 10-15 minut wykonywać zadania pamięciowe.

Dorosłe osoby z afazją powinny ćwiczyć pamięć lewo i prawopółkulową kilka razy w ciągu dnia.
Zestaw zawiera 42 kartoniki (21 par) o wymiarach 6x6cm. W zestawie znajdują się obrazki tematyczne (realnie istniejące przedmioty, postaci) jak i atematyczne (symboliczne, figury).


Wydawnictwo: Wydawnictwo Metody Krakowskiej

Ćwiczenia Pamięci Symultanicznej i Sekwencyjnej dostarczane są przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie artykuły opracowane przez Centrum Diagnostyczne stanowią istotną część posiadanego przez nas asortymentu, gdyż naszym celem od samego początku jest dostarczanie kompleksowego wyposażenia niezbędnego do pracy wg Metod Krakowskiej®. Jeśli mają Państwo problem z wyszukaniem wszystkich pomocy terapeutycznych, gorąco zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią.

Metoda Krakowska® od lat jest z sukcesami stosowana w terapii dzieci z objawami ze spektrum autyzmu, zespołu downa czy alalii. Przede wszystkim opiera się ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej. Całemu procesowi terapeutycznemu towarzyszy wiele innych ćwiczeń funkcji poznawczych u dzieci. Pomoce oferowane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej znajdą Państwo w naszym sklepie między innymi w kategoriach: analiza i synteza wzrokowa, programowanie języka – czasowniki, pomoce logopedyczne, nauka czytania – samogłoski oraz fleksja. Wydawnictwo Metody Krakowskiej® regularnie organizuje także rozmaite warsztaty, szkolenia oraz webinary uwzględniające potrzeby rodziców oraz opiekunów i terapeutów.

Ćwiczenia Pamięci Symultanicznej I Sekwencyjnej - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK