Nazwa produktu:

PAMIĘĆ 3D

Cena:

29,20 

Na stanie

PL021

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pamięć 3D to gra edukacyjna, którą można wykorzystać również w jako pomoc w ćwiczeniach terapeutycznych.
Zadaniem graczy jest ułożenie kostek zgodnie ze wzorem na odsłoniętej (na chwilę) karcie ze stosu kart wzorów w czasie odmierzanym przez klepsydrę. Zwycięzcą zostaje gracz, który najszybciej ułoży kostki według zapamiętanego wzoru.

Gra jest świetnym treningiem spostrzegawczości, pamięci i wyobraźni przestrzennej. To wspaniała zabawa dla całej rodziny.

Pudełko zawiera:
– 25 kolorowych kostek
-55 kart wzorów
-klepsydrę
-100 żetonów
-instrukcję.

Liczba graczy: 2 – 5

Wymiary pudełka: 195x185x55 mm
Waga pudełka: 0,4 kg

W sklepie Juniora prezentujemy produkty marki Alexander, które są wykorzystywane w terapii rozwoju najmłodszych. Firma już od dziesięcioleci projektuje ciekawe ćwiczenia oraz artykuły dydaktyczne. W dobie dominacji wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest regularne opracowywanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Asortyment tego rodzaju idealnie wpisuje się w założenia promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w naszym sklepie. Do znanych i polecanych zestawów należą m.in.: Opowiem Ci mamo, Pisanie i zmazywanie, Opowieści dziwnej treści, Pory roku oraz Mówię poprawnie. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, ćwiczenia lewopółkulowe oraz analiza i synteza wzrokowa.

Misją naszego sklepu jest zapewnianie kompleksowych materiałów terapeutycznych potrzebnych w wdrażaniu terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego rozliczne artykuły posortowaliśmy w różnych kategoriach, tak by ułatwić Państwu wyszukanie kompletu, który jest potrzebny w obecnej fazie terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy ze zorganizowaniem odpowiednich pomocy, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!