Nazwa produktu:

OBSERWUJESZ I ZNAJDUJESZ-SYLABY

Cena:

22,44 

Na stanie

PL047

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Obserwujesz i znajdujesz. Sylaby to gra edukacyjna dla dzieci pomocna w nabywaniu i rozwijaniu umiejętności czytania.

Proces nauki czytania jest trudny i bywa długotrwały. Jeden z etapów to czytanie sylabami, który bywa jednak trudny do osiągnięcia przez dzieci. Aby uatrakcyjnić naukę tego etapu proponujemy grę w Sylaby. Na ośmiokątnych kartach znajduje się po 8 sylab dwugłoskowych. Karty pomiędzy sobą zawsze mają wspólną sylabę, którą należy odnaleźć i odczytać. Taki trening sprawi, że dzieci lekko przejdą do swobodnego odczytywania sylab, a co za tym idzie poprawi się ich technika czytania.

Zawartość pudełka:

  • 55 tabliczek wyrazów,
  • instrukcja.

W sklepie Juniora oferujemy produkty firmy Alexander, które są wykorzystywane w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od wielu lat projektuje przeróżne ćwiczenia oraz pomoce dydaktyczne. W dobie dominacji wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle istotne jest cykliczne opracowywanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Oferta tego typu wspaniale wpisuje się w zasady promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w naszej ofercie. Do znanych i sprawdzonych artykułów należą między innymi: Opowiem Ci mamo, Pisanie i zmazywanie, Czego brakuje?, Ale pary misz, masz oraz Mówię poprawnie. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, grafomotoryka, logiczne myślenie, ćwiczenia lewopółkulowe oraz historyjki obrazkowe.

Priorytetem naszego zespołu jest oferowanie komplementarnych materiałów terapeutycznych potrzebnych w wdrażaniu terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne pomoce umieściliśmy w odpowiednich działach, tak by ułatwić poszukiwanie kompletu, który jest potrzebny na obecnym etapie terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z wyszukaniem odpowiednich pomocy, gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

OBSERWUJESZ I ZNAJDUJESZ-SYLABY - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

OBSERWUJESZ I ZNAJDUJESZ-SYLABY - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK