Mój Kalendarz 3. Karty Pracy

Cena:

32,00 

Brak w magazynie

AI217

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Mój Kalendarz 3. Karty Pracy

Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Święta: styczeń-maj


Karty pracy

Karty mają pomóc w poznaniu, utrwalaniu oraz usystematyzowaniu pojęć kalendarzowych i elementów pogody. Ćwiczenia dotyczą dni tygodnia, miesięcy i pór roku oraz świąt i ważnych dla dzieci wydarzeń z ich życia. Ułatwiają zrozumienie następstwa czasu. Układanie planu dnia systematyzuje i porządkuje funkcjonowanie uczniów w przestrzeni szkolnej i poza nią. Praca z kartami ma charakter wielozmysłowy, dzięki czemu uczeń pozna i skutecznie utrwali kalendarzowe pojęcia, co bezpośrednio przełoży się na jego lepsze funkcjonowanie w bliższym i dalszym środowisku. Ma to szczególne znaczenie dla uczniów ze spektrum autyzmu.

Dla kogo?

Zestaw jest przeznaczony dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym oraz ze sprzężeniami. Karty mogą być także stosowane w przedszkolach specjalnych, integracyjnych, terapeutycznych oraz masowych.

Autorki: Agnieszka Borowska-Kociemba, Małgorzata Krukowska

Format: A4
ISBN: 978-83-65423-73-3
Liczba stron: 68

Prezentowany produkt “MÓJ KALENDARZ 3. KARTY PRACY” dostarczany jest przez doceniane znane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych artykułach edukacyjnych. W naszym sklepie online prezentujemy niemal 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu, np.: afazja, zespoły otępienne czy choroba Parkinsona. Firma WIR oferuje również przydatną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli a także opiekunów. Artykuły z oferty w/w wydawnictwa można znaleźć w naszym sklepie online w rozmaitych kategoriach, takich jak: książeczki edukacyjne dla dzieci, nauka czytania, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, pomoce edukacyjne – szkoła oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Doświadczeni pedagodzy z wydawnictwa WIR regularnie organizują także najrozmaitsze szkolenia i webinary poświęcone problematyce nieprawidłowości rozwoju. Akcesoria edukacyjne WIR idealnie sprawdzają się w różnych obszarach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do znanych produktów wydawnictwa należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, Ćwiczenia do terapii afazjii, Dyslekcja – ćwiczenia językowe, Trudne sytuacje społeczne oraz Lektury jak malowane.

Mój Kalendarz 3. Karty Pracy - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK