Nazwa produktu:

Logosyczaki Przedszkolaki Szereg Syczący

Cena:

42,90 

Na stanie

AE113

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Logosyczaki Przedszkolaki Szereg Syczący

Zestaw kart pracy dla dzieci w wieku przedszkolnym, dzięki którym najmłodsi poprzez zabawę rozwijają swoją mowę.

Karty zawierają ćwiczenia rozwijające wiele obszarów rozwoju dziecka m.in.:

  • praca w obrębie grupy syczącej: s, z, c, dz
  • praca w obrębie samogłosek: a, o, u (ó), e, i, y, ą, ę
  • motoryka mała i duża
  • ćwiczenia słuchu fonematycznego
  • percepcji słuchowej i wzrokowej
  • ćwiczenia grafomotoryczne

Gra planszowa znajdująca się w zestawie to fantastyczny sposób na powtórzenie i utrwalenie prawidłowych wzorców.

Publikacje można wykorzystać podczas zajęć indywidualnych, w małych grupach lub jako ćwiczenia w formie zabawy w domowym zaciszu.

Autorka: Alicja Iwanowska – logopeda, nauczyciel dyplomowany, absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Opolskim. Od 26 lat pracuje z dziećmi, zaczynając od nauczania początkowego, poprzez kolejne specjalizacje w ramach studiów podyplomowych, tj. logopedię i terapię pedagogiczną, oligofrenopedagogikę, organizację i zarządzanie oświatą. Uczestniczyła w wielu kursach, szkoleniach, konferencjach i warsztatach. Ponadto, aby lepiej wspierać i komunikować się z pacjentami, ukończyła kilkustopniowy kurs języka migowego, uzyskując kwalifikacje tłumacza języka migowego. Logopeda i koordynator terapii dziecka w szkole i w Centrum Terapii i Rozwoju Mowy MigaMiś. Pracuje z dziećmi, wykorzystując wiele autorskich tekstów, zabaw i gier. Autorka tekstu eksperckiego pt. “Percepcja słuchowa jednym z czynników prawidłowej komunikacji interpersonalnej”.


Firma Wydawnictwo Edukacyjne skutecznie działa na polskim rynku już niemal 30 lat. Znakomitą jakość oferowanych przez WE materiałów dydaktycznych umoliwia między innymi bliska współpraca z ważnymi ośrodkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Akademia Ignatium w Krakowie, Uniwersytet Śląski, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo WE oferuje artykuły edukacyjne niezbędne w pomocy dzieciom i dorosłym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne zestawów skutecznie wykorzystuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych kolekcji artykułów oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne należą między innymi: seria Kocham czytać, Przedszkolak kocha czytać, Kocham się uczyć oraz Słucham i wymawiam.
Niezwykle bogaty dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w popularne specjalistyczne monografie z obszaru przeróżnych dziedzin tj.np.: gerontologia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Opracowania wydawnictwa WE były wielokrotnie wyróżniane i nagradzane w środowiskach naukowych.

Logosyczaki Przedszkolaki Szereg Syczący - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK