Nazwa produktu:

Karty Korekcyjno-Kompensacyjne Dla Uczniów Ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi. Część 1

Cena:

45,00 

Na stanie

HA283

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

KARTY KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE DLA UCZNIÓW ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI. CZĘŚĆ 1

to pozycja adresowana do uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – z niepełnosprawnością intelektualną, niepełnosprawnością sprzężoną, autyzmem, dysleksją oraz innymi deficytami rozwojowymi.

Przeznaczona jest do stosowania jako pomoc dydaktyczna w placówkach edukacyjnych, a także podczas pracy w domu jako materiał pomocniczy dla rodziców. Może być wykorzystywana na wszystkich etapach edukacji: w przedszkolach (masowych i specjalnych), klasach integracyjnych, oddziałach edukacyjno-terapeutycznych oraz podczas zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.

Produkt KARTY KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym prezentujemy kilkaset najróżniejszych pomocy terapeutycznych GW Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka Harmonia pełni istotną rolę na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również wydawnictwo naukowe oferujące liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Jason Fogler czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Alicja Małasiewicz, Ewa Jakacka, Katarzyna Szłapa i Barbara Zakrzewska. Jeżeli potrzebujesz specjalistycznych informacji z zakresu aktualnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, percepcja słuchowa oraz dysleksja.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe materiały dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w zamówieniu niezbędnych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Karty Korekcyjno-Kompensacyjne Dla Uczniów Ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi. Część 1 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK