Nazwa produktu:

Kocham Się Uczyć. Odwracamy Obrazki Aby Dziecko Kochało Czytać, Nie Bało Się Geometrii

Cena:

37,90 

Na stanie

AE061

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Się Uczyć. Odwracamy Obrazki, Aby Dziecko Kochało Czytać, Nie Bało Się Geometrii

To zestaw ćwiczeń do wykorzystania w przedszkolach, gabinetach logopedycznych, podczas zajęć reedukacyjnych i rewalidacyjnych. To również świetna zabawa dla przedszkolaków na deszczowe popołudnie.

Ćwiczenia odwracania wzorów są przeznaczone dla wszystkich dzieci uczących się czytać, a także dla uczniów leworęcznych, ze skrzyżowaną lateralizacją oraz dla przedszkolaków zagrożonych dysleksją.

ISBN: 978-83-61009-48–1
Format: 143×205 mm (format kart i ulotki), 155×215 (pudełko)
Liczba stron: 27


Wydawnictwo WE nieustannie funkcjonuje na krajowym rynku już od niemal 30 lat. Wybitną jakość opracowywanych przez WE pomocy logopedycznych zapewnia między innymi ścisła współpraca z ważnymi ośrodkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo WE opracowuje pomoce edukacyjne przydatne w pomocy dzieciom dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z dostarczanych przez WE artykułów skutecznie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych zestawów artykułów oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne zaliczyć można np.: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Bajki bez końca, Baw się z nami sylabami oraz Logosyczanki.

Obszerny dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w cenione naukowe monografie z obszaru różnych dziedzin tj.: szeroko pojęta logopedia, psychologia oraz pedagogika. Opracowania wydawnictwa WE były wielokrotnie nagradzane w kręgach akademickich.

Kocham Się Uczyć. Odwracamy Obrazki Aby Dziecko Kochało Czytać, Nie Bało Się Geometrii - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK