Nazwa produktu:

KOCHAM SIĘ UCZYĆ. ODWRACAMY OBRAZKI ABY DZIECKO KOCHAŁO CZYTAĆ, NIE BAŁO SIĘ GEOMETRII

Cena:

37,00 

Na stanie

AE061

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Się Uczyć. Odwracamy Obrazki, Aby Dziecko Kochało Czytać, Nie Bało Się Geometrii

To zestaw ćwiczeń do wykorzystania w przedszkolach, gabinetach logopedycznych, podczas zajęć reedukacyjnych i rewalidacyjnych. To również świetna zabawa dla przedszkolaków na deszczowe popołudnie.

Ćwiczenia odwracania wzorów są przeznaczone dla wszystkich dzieci uczących się czytać, a także dla uczniów leworęcznych, ze skrzyżowaną lateralizacją oraz dla przedszkolaków zagrożonych dysleksją.

ISBN: 978-83-61009-48–1
Format: 143×205 mm (format kart i ulotki), 155×215 (pudełko)
Liczba stron: 27


Wydawnictwo WE nieustannie funkcjonuje na krajowym rynku już od niemal 30 lat. Wybitną jakość opracowywanych przez WE pomocy logopedycznych zapewnia między innymi ścisła współpraca z ważnymi ośrodkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo WE opracowuje pomoce edukacyjne przydatne w pomocy dzieciom dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z dostarczanych przez WE artykułów skutecznie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych zestawów artykułów oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne zaliczyć można np.: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Bajki bez końca, Baw się z nami sylabami oraz Logosyczanki.

Obszerny dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w cenione naukowe monografie z obszaru różnych dziedzin tj.: szeroko pojęta logopedia, psychologia oraz pedagogika. Opracowania wydawnictwa WE były wielokrotnie nagradzane w kręgach akademickich.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KOCHAM SIĘ UCZYĆ. ODWRACAMY OBRAZKI ABY DZIECKO KOCHAŁO CZYTAĆ, NIE BAŁO SIĘ GEOMETRII”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK