Nazwa produktu:

CZYTANIE PROGRAMOWANE. ĆWICZENIA DLA DZIECI Z DYSLEKSJĄ

Cena:

35,00 

Na stanie

AE019

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytanie Programowane. Ćwiczenia Dla Dzieci Z Dysleksją

Czytanie programowane przeznaczone jest dla dzieci w wieku szkolnym, które literują lub głoskują, mają problemy z rozumieniem czytanych tekstów lub czytają zbyt wolno. Zestaw sylab, pseudo wyrazów oraz luźnych, niepowiązanych znaczeniowo słów ma na celu usprawnienie techniki czytania. Zadania są ułożone w taki sposób, aby stopniowo uczyć odczytywania coraz trudniejszych pod względem budowy wyrazów i całych zdań. Ćwiczenia opracowane zostały na podstawie założeń symultaniczno-sekwencyjnej metody nauki czytania profesor Jagody Cieszyńskiej.

Autor: Katarzyna Sedivy
Rok wydania:2009
Oprawa: teczka
Format: 21×30 cm
Liczba stron: 32


Wydawnictwo WE aktywnie funkcjonuje na polskim rynku już niemal 30 lat. Znakomitą jakość oferowanych przez markę materiałów umoliwia między innymi bezpośrednia współpraca z licznymi placówkami badawczymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo opracowuje materiały edukacyjne przydatne w pomocy najmłodszym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z dostarczanych przez w/w markę narzędzi skutecznie stosuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych kolekcji materiałów dostarczanych przez WE należą między innymi: seria logopedyczna Kocham czytać, Przedszkolak kocha czytać, Kocham się uczyć oraz Logosyczanki.

Urozmaicony dorobek wydawniczy marki jest bogaty w cenione naukowe publikacje z obszaru przeróżnych dziedzin tj.: gerontologia, psychologia oraz media i komunikacja. Opracowania redakcji WE były wielokrotnie wyróżniane i nagradzane w społecznościach naukowych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „CZYTANIE PROGRAMOWANE. ĆWICZENIA DLA DZIECI Z DYSLEKSJĄ”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CZYTANIE PROGRAMOWANE. ĆWICZENIA DLA DZIECI Z DYSLEKSJĄ - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

CZYTANIE PROGRAMOWANE. ĆWICZENIA DLA DZIECI Z DYSLEKSJĄ - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK