Nazwa produktu:

Język Ciała – Gra Edukacyjna

Cena:

49,00 

Na stanie

PL089

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Język Ciała

Szybka gra karciana, w której musisz wykazać się spostrzegawczością, refleksem i dystansem do siebie.
Do dyspozycji mamy karty, gdzie na awersie przedstawiono różne pozy ciała lub czynności (np. granie na nosie, klepanie się po głowie). Na rewersie zaś ilustracje obrazujące dźwięki (np. kwik, szczekanie, miauczenie, odgłos trąbki). Gracze jednocześnie odsłaniają karty ze swojej kupki. Jeżeli na co najmniej dwóch obrazkach pojawi się taka sama poza lub czynność, należy ją jak najszybciej zaprezentować wydając przy tym jednocześnie wskazany dźwięk. Rundę wygrywa gracz, który będzie szybszy.

W OPAKOWANIU ZNAJDUJĄ SIĘ:

– dwustronne karty z obrazkami – 60 szt.,
– instrukcja.

W sklepie internetowym Juniora.pl prezentujemy artykuły marki Alexander z Gdańska, które wykorzystuje się w terapii rozwoju najmłodszych. Firma już od dziesięcioleci produkuje ciekawe ćwiczenia oraz gry. W czasach nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest cykliczne produkowanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Oferta tego typu idealnie wpisuje się w idee promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, dlatego udostępniamy go w naszej ofercie. Do popularnych i szczególnie polecanych artykułów należą m.in.: Łubudu, Pisanie i zmazywanie, Czego brakuje?, Ale pary misz, masz oraz Dni tygodnia. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, percepcja oraz programowanie języka.

Ideą naszych działań jest zapewnianie wszechstronnych pomocy edukacyjnych koniecznych w prowadzeniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego oferowane artykuły zamieściliśmy w rozmaitych kategoriach, aby ułatwić Państwu odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny do prowadzenia terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z zapewnieniem odpowiednich pomocy, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Język Ciała – Gra Edukacyjna - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK