Ja I Moje Otoczenie Część 3

Cena:

39,50 

Na stanie

HA211

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

JA I MOJE OTOCZENIE. CZĘŚĆ 3

– KARTY PRACY DLA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ

Karty pracy powstały z myślą o nauczycielach i terapeutach pracujących z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz z dziećmi mającymi trudności w uczeniu się. Materiał można wykorzystywać jako pomoc edukacyjną w szkołach specjalnych, klasach integracyjnych, na zajęciach rewalidacyjnych.

Karty będą przydatne również rodzicom do pracy z dziećmi w domu. Treść kart pracy odpowiada rozkładowi materiału nauczania dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i jest zgodna z podstawą programową MEN.

CZĘŚĆ 3 zawiera ćwiczenia tematyczne dotyczące:

  • cech charakterystycznych wiosny,
  • ważnych świąt przypadających na okres wiosny,
  • wiosennych ptaków,
  • zwierząt hodowlanych i domowych,
  • prac ogrodowych w czasie wiosny,
  • zdrowego żywienia i stylu życia,
  • wiedzy o środowisku,
  • ekologii,
  • Układu Słonecznego,
  • Polski i jej sąsiadów.

Autorki: Agnieszka Borowska-Kociemba, Małgorzata Krukowska
Teczka A4 – 99 kart

Produkt JA I MOJE OTOCZENIE. CZĘŚĆ 3 wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie zgromadziliśmy wiele najrozmaitszych pomocy terapeutycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia skutecznie działa na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Jason Fogler czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Ewa Pisula, Romana Sprawka, Katarzyna Szłapa oraz Marta Wiśniewska. Jeżeli poszukujesz specjalistycznych informacji z zakresu aktualnych trendów w edukacji dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, poprawna wymowa, logiczne myślenie, percepcja słuchowa oraz nauka czytania.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe materiały dydaktyczne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odnalezieniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Ja I Moje Otoczenie Część 3 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK