Nazwa produktu:

Gramatyka Jak Malowana. Graficzne Karty Pracy Dla Klas 4-8

Cena:

58,00 

Na stanie

AI234

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Gramatyka Jak Malowana. Graficzne Karty Pracy Dla Klas 4-8

JĘZYK POLSKI INACZEJ! RYSUJ, NOTUJ I ZAPAMIĘTUJ!

“GRAMATYKA JAK MALOWANA” to połączenie polonistycznej pasji z graficznym przekazywaniem wiedzy. Autorka sprawnie posługuje się techniką notowania wizualnego, dzięki czemu gramatyczno-językowe zagadnienia są szybciej przyswajane. Wspomagając słowo obrazem, tworzymy skojarzenia, dzięki którym efektywniej się uczymy.

TEMATYKA KART PRACY:

  • części mowy,
  • części zdania,
  • komunikacja,
  • ortografia,
  • słowotwórstwo i słownictwo,
  • fonetyka,
  • składnia.

Format: Teczka A4

Ilość stron: 71

Autor: Sylwia Oszczyk

Zestaw GRAMATYKA JAK MALOWANA. GRAFICZNE KARTY PRACY DLA KLAS 4-8 oferowany jest przez doceniane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w przeróżnych pomocach logopedycznych. W naszym sklepie online oferujemy niemal 200 produktów przeznaczonych zarówno dla terapeutów dziecięcych jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami typu: demencja, zespół Aspergera czy choroba Parkinsona. Marka WIR zapewnia również przydatną literaturę stworzoną dla nauczycieli i opiekunów. Produkty z asorymentu w/w firmy umieściliśmy w naszym sklepie online w różnych kategoriach, takich jak: książki o rozwoju dziecka, nauka czytania, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – analogie, matematyka dla dzieci oraz pomoce dydaktyczne przedszkole. Pedagodzy oraz terapeuci z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują również różnego typu szkolenia i warsztaty dedykowane problematyce zaburzeń rozwoju. Materiały logopedyczne tej marki świetnie sprawdzają się w różnych obszarach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych materiałów tej marki należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, Mój język polski, Dysklekcja, Moje układanki oraz Moje pierwsze zdania.

Gramatyka Jak Malowana. Graficzne Karty Pracy Dla Klas 4-8 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK