Nazwa produktu:

Drewniane Klocki Budowanie Miasta 50 El.

Cena:

94,90 

Na stanie

TY025

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Drewniane klocki Budowanie Miasta 50 elementów.

TOOKY TOY Budowanie Miasta Klocki 50 szt. to klasyczna i ponadczasowa zabawa. Dziecko ma wiele możliwości układania, dzięki czemu pobudza wyobraźnie i rozwija kreatywność. Kolorowe klocki z budynkami przyciągną wzrok każdego malucha. Wykonany z wysokiej jakości drewna. Do pomalowania wykorzystano nietoksycznych farb.

Zestaw wykonany z myślą o małych rączkach dziecka. Brak ostrych krawędzi sprawia, że jest bezpieczny dla naszej pociechy. Układanie pierwszych budowli zachwyci każdego małego konstruktora a pojazdy dołączone do zestawu urozmaicą zabawę.

Zabawka rozwija:

  • zdolności motoryczne,
  • umiejętność rozpoznawania kolorów i kształtów,
  • wiedzę na temat zasad fizyki,
  • umiejętność budowania pierwszych konstrukcji,
  • wyobraźnie,
  • kreatywność.

W zestawie znajduje się 50 elementów. Prócz tradycyjnych klocków do budowania są również klocki w kształcie pojazdów, drzew i znaków drogowych.

Klocki wykonane są z drewna, pomalowane nietoksycznymi farbami i lakierami. Brak ostrych krawędzi oraz starannie wyszlifowane brzegi sprawiają, że jest bezpieczny dla dziecka.

Tooky Toy to firma produkująca drewniane zabawki dla dzieci, obecna na rynku od 2004 roku. Kilkanaście lat doświadczenia w branży to gwarancja wysokiej jakości produktów, wytwarzanych z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Zabawki Tooky Toy posiadają liczne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo tych ekologicznych produktów. Dobrze wygładzone, wolne od drzazg i ostrych krawędzi zabawki, pokryte są wyłącznie bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami, barwnikami i lakierami. To wszystko sprawia, że zabawki Tooky Toy są uwielbiane przez dzieci i doceniane przez rodziców na całym świecie.

Drewniane Klocki Budowanie Miasta 50 El. - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK