Nazwa produktu:

Czytanie Ze Zrozumieniem. Ćwiczenia Dla Klasy 6

Cena:

62,00 

Na stanie

AI233

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytanie Ze Zrozumieniem.Ćwiczenia Dla Klasy 6

Autor: Grażyna Małgorzata Nowak

Zestaw zawiera 10 testów sprawdzających umiejętność cichego czytania ze zrozumieniem. Ćwiczenia zostały przygotowane w oparciu o fragmenty utworów literackich, wybrane z wykazu lektur obowiązkowych nowej podstawy programowej języka polskiego z 2017 roku – klasa VI.

Praca z zestawem ma na celu kształtowanie i rozwijanie zdolności rozumienia tekstu oraz doskonalenie umiejętności koncentracji, które są konieczne na każdym etapie edukacyjnym.

Testy posiadają oddzielne karty z odpowiedziami i punktacją, co umożliwia wykorzystanie ćwiczeń zarówno podczas zajęć w szkole, jak i w trakcie indywidualnej pracy ucznia w domu.

Grażyna Małgorzata Nowak – polonistka z pasją, egzaminator OKE, nauczyciel dyplomowany z ponad dwudziestoletnim stażem. “Czytanie ze zrozumieniem” jest efektem jej wieloletnich doświadczeń dydaktycznych i chęci stworzenia aktualnej (opartej na najnowszej podstawie programowej), przydatnej pomocy dla uczniów i nauczycieli zreformowanej szkoły podstawowej.

Liczba stron: 71
Format: A4

Autor: Grażyna Małgorzata Nowak

Zestaw testów “CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM. ĆWICZENIA DLA KLASY 6” został opracowany przez doceniane znane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych materiałach terapeutycznych. W naszym serwisie oferujemy mniej więcej 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu: demencja, udar mózgu czy choroba Parkinsona. Polskie wydawnictwo WIR dostarcza również przydatną literaturę stworzoną dla nauczycieli oraz terapeutów. Artykuły z katalogu w/w wydawnictwa umieściliśmy w sklepie Juniora w różnych działach, np.: ćwiczenia lewopółkulowe, nauka czytania – proste teksty, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, percepcja, a także dysleksja. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR regularnie organizują również rozmaite szkolenia dedykowane problematyce zaburzeń rozwoju. Akcesoria szkoleniowe WIR świetnie sprawdzają się na wielu obszarach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych kolekcji tej marki należą między innymi: Czytanie ze zrozumieniem, Ćwiczenia do terapii afazji, Zwierz się zwierza, 20-minutówki logopedyczne oraz Mój kalendarz.

Czytanie Ze Zrozumieniem. Ćwiczenia Dla Klasy 6 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK