Nazwa produktu:

Samogłoski-Zeszyt Ćwiczeń 2

Cena:

10,50 

Na stanie

AA103

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Samogłoski – Zeszyt Ćwiczeń 2

Gotowi do startu?Pakiet startowy do nauki czytania i pisania

A.Bala
SAMOGŁOSKI – Zeszyt ćwiczeń 2


Seria książeczek Gotowi do startu? Samogłoski i Sylaby przygotowują do czytania różnych zapisów czcionek. Gdy dziecko samodzielnie odkryje i nabędzie wiedzę o świecie pisma, w naturalny sposób będzie w stanie przejść z systemu wielkiej litery na małą. Zabawy i ćwiczenie zawarte w książeczkach pomogą samodzielnie zdobytą umiejętność utrwalić i doskonalić a dzieciom, które wykazują trudności w tym zakresie, pomóc odkrywać reguły rozwijające te umiejętności.
Książeczki Samogłoski i Sylaby zawierają materiał zgodny z etapami rozwoju mowy dziecka. Ćwiczenia utrwalają umiejętność czytania samogłosek, sylab otwartych, sekwencji. Opierają się na zadaniach identyfikowania materiału literowego. Zadaniem dziecka jest dobrać identyczne zapisy samogłosek, sylab, sekwencji, poprzez łączenie lub zamalowywania wyznaczonego pola. Książeczki zawierają próby pisania samogłosek, sylab w taki sposób, by dziecko według „prawa pierwszego połączenia” mogło rozpocząć naukę pisania, planując prawidłowy ruch ręki do kształtowania poprawnego wzorca motorycznego litery.

Seria książek Gotowi do startu? powstała z myślą o przedszkolakach, a przede wszystkim o uczniach zerówek, rozpoczynających naukę czytania. Zestaw książek został opracowany tak, by mogli z niego korzystać nauczyciele oraz specjaliści w swojej pracy terapeutycznej. Książeczki mogą być wykorzystane przez rodziców w czasie nauki i zabawy w domu.
Seria Gotowi do startu? jest doskonałą pomocą w pracy z dziećmi z zaburzeniami komunikacji, dziećmi zagrożonymi dysleksją i dyslektycznymi. Ćwiczenia mogą posłużyć, jako doskonały materiał dydaktyczny
w klasach I – III szkoły podstawowej.


– format A5 albumowy
– ilość stron 52
– okładka miękka

Produkt SAMOGŁOSKI – Zeszyt ćwiczeń 2 pochodzi z asortymentu wydawnictwa Arson. Marka ta dostarcza setki produktów wspomagających pracę logopedyczną z dziećmi w różnym wieku. W naszym sklepie internetowym pomagamy w zakupie kompleksowych materiałów edukacyjnych pomocnych w terapii Metodą Krakowską®, wiele pochodzi właśnie z oferty Arson.

Oferta marki Arson zawiera między innymi: pomoce terapeutyczne, gry edukacyjne, a także specjalistyczne książki. Chociaż w naszym sklepie skupiamy się na zapewnieniu produktów mających zastosowanie w terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju, to dużo tych produktów wyśmienicie sprawdza się jako pomoce logopedyczne dla zdrowych dzieci. Produkty wydawnictwa Arson znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe – szeregi, nauka czytania, kategoryzacje, wczesne wspomaganie rozwoju, a także książki. Mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące produktu SAMOGŁOSKI – Zeszyt ćwiczeń 2? Gorąco zapraszamy do lub przez profil na Facebooku.


Samogłoski-Zeszyt Ćwiczeń 2 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK