Nazwa produktu:

Ćwiczenia Sylabowe- Część 3

Cena:

24,84 

Brak w magazynie

AI137

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia sylabowe – część 3

Ćwiczenia sylabowe 3 to trzeci z serii zeszytów wspomagających edukację pierwszoklasisty zintegrowany z podręcznikiem “Nasz elementarz: Wiosna”. Dostosowano je do specjalnych potrzeb uczniów zagrożonych dysleksją (bezszeryfowy font).

Zastosowana w ćwiczeniach metoda sylabowa jest sprawdzonym i skutecznym sposobem na usprawnienie nauki czytania. Podczas czytania i zapisywania sylab uruchamiają się wzorce wzrokowo-ruchowe, które ułatwiają zapamiętywanie i sprzyjają szybszej nauce.

Teksty zostały zredagowane jedynie w oparciu o te głoski, które dziecko już poznało – treść jest zatem zrozumiała dla każdego ucznia, co pozytywnie wpływa na przebieg nauki i samoocenę dziecka. Poziom trudności stopniowo wzrasta, dzieci uczą się czytania ze zrozumieniem oraz odszukiwania potrzebnych informacji.

W ćwiczeniach wprowadzono elementy zabawy oraz możliwość twórczych działań ucznia, dzięki czemu nauka czytania będzie dla dzieci nie tylko pracą, ale i przyjemnością.

Liczba stron: 56
Format: A4
ISBN: 978-83-89807-88-5

Prezentowany produkt ĆWICZENIA SYLABOWE- CZĘŚĆ 3 został opracowany przez uznane znane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych artykułach dydaktycznych. W sklepie Juniora.pl prezentujemy prawie 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci autystycznych jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu: afazja, zespół downa czy choroba Refsuma. Firma WIR zapewnia również przydatną literaturę stworzoną dla nauczycieli a także terapeutów. Pomoce dydaktyczne z oferty w/w marki można znaleźć w naszym sklepie online w rozmaitych działach, np.: historyjki obrazkowe, nauka czytania – proste teksty, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, percepcja wzrokowa oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Eksperci z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują również najrozmaitsze szkolenia i warsztaty dedykowane tematyce nieprawidłowości rozwojowych. Artykuły logopedyczne WIR wspaniale sprawdzają się w różnych etapach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do znanych produktów wydawnictwa należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, Ćwiczenia do terapii afazjii, Zwierz się zwierza, Terapia funkcji poznawczych oraz Moje pierwsze zdania.

Ćwiczenia Sylabowe- Część 3 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK