Nazwa produktu:

ĆWICZENIA SYLABOWE- CZĘŚĆ 2

Cena:

24,84 

Brak w magazynie

AI118

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia sylabowe 2 to drugi z serii zeszytów wspomagających edukację pierwszoklasisty zintegrowany z podręcznikiem “Nasz elementarz: Zima”. Dostosowano je do specjalnych potrzeb uczniów zagrożonych dysleksją (bezszeryfowy font).

Zastosowana w ćwiczeniach metoda sylabowa jest sprawdzonym i skutecznym sposobem na usprawnienie nauki czytania. Podczas czytania i zapisywania sylab uruchamiają się wzorce wzrokowo-ruchowe, które ułatwiają zapamiętywanie i sprzyjają szybszej nauce.

Teksty zostały zredagowane jedynie w oparciu o te głoski, które dziecko już poznało – treść jest zatem zrozumiała dla każdego ucznia, co pozytywnie wpływa na przebieg nauki i samoocenę dziecka. Poziom trudności stopniowo wzrasta, dzieci uczą się czytania ze zrozumieniem oraz odszukiwania potrzebnych informacji.

W ćwiczeniach wprowadzono elementy zabawy oraz możliwość twórczych działań ucznia, dzięki czemu nauka czytania będzie dla dzieci nie tylko pracą, ale i przyjemnością.

Liczba stron: 40
Format: A4
ISBN: 978-83-89807-51-9

Oferowany produkt ĆWICZENIA SYLABOWE- CZĘŚĆ 2 został opracowany przez doceniane popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych pomocach dydaktycznych. W naszym katalogu oferujemy ok. 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu: demencja, zespół Aspergera czy mniej znany zespół Cockayne’a. Wydawnictwo WIR dostarcza także profesjonalną literaturę tworzoną dla nauczycieli a także opiekunów. Artykuły z katalogu w/w marki można znaleźć w naszym sklepie online w różnych działach, takich jak: historyjki obrazkowe, nauka czytania, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz emocje i relacje społeczne.

Pedagodzy oraz terapeuci z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują także rozmaite szkolenia i webinary dedykowane tematom z zakresu zaburzeń rozwojowych. Pomoce szkoleniowe tej marki idealnie sprawdzają się na wielu obszarach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych kolekcji tej marki należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, Moje pierwsze słowa, Moje sylabki, Moje układanki oraz Mój kalendarz.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

ĆWICZENIA SYLABOWE- CZĘŚĆ 2 - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

ĆWICZENIA SYLABOWE- CZĘŚĆ 2 - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK