Nazwa produktu:

MIASTO. BARDZO PROSTE CZYTANKI DLA DZIECI

Cena:

11,00 

Na stanie

HA060

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Bardzo Proste Czytanki Dla Dzieci

to seria książek, dzięki której dziecko może ćwiczyć czytanie prostych zdań ze zrozumieniem oraz poszerzać wiedzę na temat różnych miejsc. Mogą z niej korzystać małe dzieci rozwijające się prawidłowo lub dzieci z deficytami, na przykład z autyzmem.

W części Miasto przedstawiono zagadnienia dotyczące miasta: cechy charakterystyczne, ważne miejsca, jeżdżące w mieście pojazdy, zasady przechodzenia przez jezdnię.

Produkt Miasto – bardzo proste czytanki dla dzieci dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora udostępniamy kilkaset rozmaitych materiałów wydawnictwa Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka pełni istotną rolę na krajowym rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne monografie dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Barbara Sher czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Ewa Pisula, Małgorzata Podleśna, Agnieszka Borowska-Kociemba i Sławomir Wrzesiński. Jeśli szukasz wiarygodnych informacji z obszaru aktualnych trendów w psychoterapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, , logiczne myślenie, grafomotoryka oraz fleksja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce dydaktyczne stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w zamówieniu niezbędnych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MIASTO. BARDZO PROSTE CZYTANKI DLA DZIECI - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

MIASTO. BARDZO PROSTE CZYTANKI DLA DZIECI - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK