Nazwa produktu:

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. GŁOSKA R-ZESZYT 8. FORMAT A4

Cena:

26,00 

Na stanie

AE076

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia Artykulacyjne. Głoska R – Zeszyt 8. Format A4

to ósmy zeszyt ćwiczeń logopedycznych z serii „Sylaby, słowa, wyrazy” utrwalający prawidłową wymowę głoski „r”. Są one przeznaczone dla dzieci od 5 roku życia. Prawidłowa wymowa głoski „r” sprawia często trudności dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Materiał zawarty w zeszycie obejmuje ćwiczenia dla dzieci z najczęstszą formą pararotacyzmu, kiedy „r” zastępowane jest głoską „l”. Zadania będą też pomocne dzieciom z różnymi rodzajami rotacyzmu właściwego. Celem ćwiczeń jest nie tylko utrwalenie prawidłowej wymowy, ale także rozwijanie funkcji percepcyjno-motorycznych, wzbogacanie zasobu pojęć ogólnych i myślenia dziecka, a także rozwijanie jego świadomości językowej.

Format: A4
Liczba stron: 64
Rok wydania: 2012
Wydanie drugie, z kolorową wkładką do wycięcia!


Marka WE nieustannie funkcjonuje na krajowym rynku już od niemal 30 lat. Doskonałą jakość opracowywanych przez WE pomocy edukacyjnych umoliwia m.in. regularna współpraca z ważnymi placówkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Jagieloński, Akademia Ignatium w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo dostarcza materiały szkoleniowe niezbędne w pomocy dzieciom dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z dostarczanych przez Wydawnictwo Edukacyjne artykułów efektywnie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych zestawów artykułów dostarczanych przez wydawnictwo zaliczyć można między innymi: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Bajki bez końca, Kocham się uczyć oraz Karty diagnozy.

Bogaty dorobek wydawniczy marki obfituje w cenione naukowe monografie z zakresu przeróżnych dziedzin tj.: szeroko pojęta logopedia, psychologia oraz pedagogika. Książki wydawnictwa WE były częstokrotnie nagradzane i wyróżniane w społecznościach naukowych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. GŁOSKA R-ZESZYT 8. FORMAT A4”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. GŁOSKA R-ZESZYT 8. FORMAT A4 - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. GŁOSKA R-ZESZYT 8. FORMAT A4 - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK