Nazwa produktu:

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. GŁOSKA R-ZESZYT 8. FORMAT A4

Cena:

22,75 

Na stanie

AE076

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia Artykulacyjne. Głoska R – Zeszyt 8. Format A4

to ósmy zeszyt ćwiczeń logopedycznych z serii „Sylaby, słowa, wyrazy” utrwalający prawidłową wymowę głoski „r”. Są one przeznaczone dla dzieci od 5 roku życia. Prawidłowa wymowa głoski „r” sprawia często trudności dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Materiał zawarty w zeszycie obejmuje ćwiczenia dla dzieci z najczęstszą formą pararotacyzmu, kiedy „r” zastępowane jest głoską „l”. Zadania będą też pomocne dzieciom z różnymi rodzajami rotacyzmu właściwego. Celem ćwiczeń jest nie tylko utrwalenie prawidłowej wymowy, ale także rozwijanie funkcji percepcyjno-motorycznych, wzbogacanie zasobu pojęć ogólnych i myślenia dziecka, a także rozwijanie jego świadomości językowej.

Format: A4
Liczba stron: 64
Rok wydania: 2012
Wydanie drugie, z kolorową wkładką do wycięcia!


Marka WE nieustannie funkcjonuje na krajowym rynku już od niemal 30 lat. Doskonałą jakość opracowywanych przez WE pomocy edukacyjnych umoliwia m.in. regularna współpraca z ważnymi placówkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Jagieloński, Akademia Ignatium w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo dostarcza materiały szkoleniowe niezbędne w pomocy dzieciom dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z dostarczanych przez Wydawnictwo Edukacyjne artykułów efektywnie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych zestawów artykułów dostarczanych przez wydawnictwo zaliczyć można między innymi: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Bajki bez końca, Kocham się uczyć oraz Karty diagnozy.

Bogaty dorobek wydawniczy marki obfituje w cenione naukowe monografie z zakresu przeróżnych dziedzin tj.: szeroko pojęta logopedia, psychologia oraz pedagogika. Książki wydawnictwa WE były częstokrotnie nagradzane i wyróżniane w społecznościach naukowych.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!