Nazwa produktu:

BARDZO PROSTE KARTY DLA OSÓB ZE SPEKTRUM AUTYZMU ORAZ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ

Cena:

39,00 

Na stanie

HA193

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

BARDZO PROSTE KARTY DLA OSÓB ZE SPEKTRUM AUTYZMU ORAZ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ

Publikacja przeznaczona jest do pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, z problemami w zakresie komunikacji werbalnej. Zestaw kart został zaprojektowany z myślą o rodzicach i opiekunach pragnących wspomóc rozwój dziecka, jednak będzie też wartościowym materiałem dydaktycznym w pracy profesjonalistów wczesnego wspomagania rozwoju, pedagogów specjalnych oraz neurologopedów. Przedstawione zadania mają na celu stymulację mózgu dziecka w taki sposób, aby w późniejszym okresie było ono w stanie zrozumieć coraz bardziej złożone zagadnienia.
Materiał obejmuje ćwiczenia dotyczące części ciała, kolorów, kształtów i wielkości. Dodatkowo znajdą tu Państwo zadania rozwijające myślenie logiczne oraz ćwiczenia stymulujące lewą półkulę mózgu, odpowiedzialną za rozwój mowy i rozumienie języka.

Produkt BARDZO PROSTE KARTY dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora oferujemy wiele wartościowych materiałów Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka działa na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to także znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Jason Fogler czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Renata Naprawa, Jacek Stojanowski, Agnieszka Borowska-Kociemba i Marta Wiśniewska. Jeśli szukasz solidnych informacji z zakresu aktualnych trendów w psychoterapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, historyjki obrazkowe, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz dysleksja.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe materiały dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odszukaniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „BARDZO PROSTE KARTY DLA OSÓB ZE SPEKTRUM AUTYZMU ORAZ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BARDZO PROSTE KARTY DLA OSÓB ZE SPEKTRUM AUTYZMU ORAZ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

BARDZO PROSTE KARTY DLA OSÓB ZE SPEKTRUM AUTYZMU ORAZ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK