Nazwa produktu:

AUTYZM ĆWICZENIA STOLIKOWE ZESTAW 2

Cena:

265,00 

Na stanie

AI251

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Autyzm Ćwiczenia Stolikowe Zestaw 2

Zestaw został zaprojektowany tak, by łączyć pracę terapeuty i zaangażowanie rodziców. Podczas zajęć z terapeutą dziecko nabywa umiejętności, które potem doskonali i utrwala podczas zabawy i codziennej interakcji z rodzicami w domu. Zintegrowane, spójne działanie przynosi najlepsze efekty i pozwala cieszyć się postępami dziecka.

Materiał zawarty w teczce charakteryzuje:

  • duży format,
  • spokojna tonacja kolorów,
  • czytelne ilustracje.

Dla kogo?

  • Dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu,
  • dla dzieci zagrożonych autyzmem,
  • dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Nowe narzędzia metodyczne w zestawie 2:

  • dziennik wydarzeń – pomaga w budowaniu kompetencji komunikacyjnej i językowej,
  • zadania z sylabami – pierwszy zestaw zawierał samogłoski; w drugiej części stopniowo przechodzimy do sylab otwartych.

Zawartość zestawu:

  • 60 kart ćwiczeń,

  • 350 grubych, kartonowych elementów

a) układanki,

b) obrazki,

c) etykiety,

  • instrukcja do ćwiczeń.

Autor: Agnieszka Bala

Format: pudełko 27 cm x 33,5 cm x 5 cm

AUTYZM ĆWICZENIA STOLIKOWE ZESTAW 2 dostarczany jest przez wieloletnie znane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych materiałach dydaktycznych. W naszym serwisie prezentujemy mniej więcej 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: afazja, udar mózgu czy choroba Alpersa. Polskie wydawnictwo WIR oferuje również profesjonalną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli i rodziców. Pomoce dydaktyczne z oferty w/w marki można znaleźć w naszym sklepie internetowym w wielu działach, takich jak: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka – czasowniki, grafomotoryka, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, pomoce edukacyjne – szkoła, a także dysleksja. Liczni autorzy z wydawnictwa WIR systematycznie organizują również różnego typu szkolenia dedykowane tematyce nieprawidłowości rozwoju. Materiały edukacyjne tej marki wyśmienicie sprawdzają się na wielu obszarach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych materiałów tej marki należą między innymi: Matematyka krok po kroku, Ćwiczenia do terapii afazji, Dysleksja – ćwiczenia językowe, 20-minutówki logopedyczne oraz Mój kalendarz.

Opinie

  1. Emilia

    Produkt wysokiej jakości, wprowadza w kolejne etapy nauki. Załączona instrukcja jest świetną inspiracją do zajęć. Może teczka mogłaby być ciut większa, aby pomieściła zawartość po rozpakowaniu i użyciu kart. Polecam ze względu na dużą ilość różnorodnych, dobrej jakości kart do ćwiczeń.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AUTYZM ĆWICZENIA STOLIKOWE ZESTAW 2 - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

AUTYZM ĆWICZENIA STOLIKOWE ZESTAW 2 - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK