Nazwa produktu:

ZDANIA OBRAZKOWO-WYRAZOWE - głoski K, KI, G, GI, H, HI

Cena:

16,99 

Na stanie

HA103

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Zdania Obrazkowo -Wyrazowe –  Głosek K, KI, G, GI, H, HI

Prezentowany zestaw ćwiczeń logopedycznych „Zdania obrazkowo-wyrazowe” to bardzo dobrze przygotowany komplet wyrazów i zdań, który logopedzi oraz rodzice mogą wykorzystać w zabawach z dziećmi w celu utrwalenia poprawnej wymowy głosek k, ki, g, gi, h, hi. Zeszyt zawiera kilka grup zadań: służące utrwalaniu poprawnej wymowy głosek w różnych pozycjach w wyrazach oraz zdaniach, ćwiczenia umiejętności różnicowania fonemów, ćwiczenia kinestezji mowy. Propozycje te mogą służyć nie tylko do utrwalania właściwej artykulacji ćwiczonych głosek, ale również do kształtowania kompetencji językowych na poziomie semantycznym i składniowym. Na szczególne podkreślenie zasługuje ciekawa forma graficzna ćwiczeń. Dziecko nie musi tylko powtarzać zdań po logopedzie, ale samo przyczynia się do ich tworzenia, rozpoznając kolejne zdjęcia.

Produkt ZDANIA OBRAZKOWO-WYRAZOWE wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl skompletowaliśmy sporo rozmaitych pomocy logopedycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma działa na rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe dostarczające liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Ellen Jack czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Magdalena Hinz, Romana Sprawka, Katarzyna Szłapa i Iwona Tomasik. Jeżeli poszukujesz informacji z obszaru nowoczesnych trendów w edukacji dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, percepcja słuchowa oraz nauka czytania.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe materiały dydaktyczne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w zamówieniu niezbędnych produktów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!