Nazwa produktu:

ZACHOWANIA PROSPOŁECZNE I ANTYSPOŁECZNE

Cena:

31,20 

Na stanie

HA094

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Zachowania Prospołeczne I Antyspołeczne

Ćwiczenia rozwijające i kształtujące procesy poznawcze Tematem niniejszej książki są zachowania prospołeczne i antyspołeczne. Omówione w niej zostały zagadnienia dotyczące ekologii, pomocy chorym i potrzebującym, tolerancji, zdrowego trybu życia, a także problemów typu terroryzm i wojna. Pokazano wpływ, pozytywny lub negatywny, przedstawionych działań na środowisko oraz życie ludzi i zwierząt.

W książce zamieszczono 56 zdjęć. Na stronach parzystych umieszczono fotografie dla dziecka. Na stronach nieparzystych znajdują się pytania i polecenia, które czyta dorosły (nauczyciel, terapeuta, rodzic) pracujący z uczniem.

120 kolorowych stron B5

Produkt ZACHOWANIA PROSPOŁECZNE I ANTYSPOŁECZNE został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora prezentujemy setki materiałów GW Harmonia. Pomoce te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia skutecznie działa na polskim rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to też ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Barbara Sher czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Alicja Małasiewicz, Ewa Jakacka, Agnieszka Borowska-Kociemba i Anna Jarosz-Bilińska. Jeśli poszukujesz profesjonalnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w edukacji dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, programowanie języka, logiczne myślenie, percepcja słuchowa oraz nauka czytania.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w skompletowaniu niezbędnych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ZACHOWANIA PROSPOŁECZNE I ANTYSPOŁECZNE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZACHOWANIA PROSPOŁECZNE I ANTYSPOŁECZNE - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK