Poznajemy Emocje- Strach I Wstręt. Zestaw Iv

Cena:

31,50 

Na stanie

HA012

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

POZNAJEMY EMOCJE  – Strach I Wstręt. Zestaw IV

Rozpoznawanie emocji jest niezwykle ważne w komunikacji między ludźmi. Jest to właściwie alfabet stosunków międzyludzkich, którego uczymy się znacznie wcześniej niż jakiegokolwiek innego alfabetu. Niektórym osobom (na przykład niepełnosprawnym) musimy jednak pomóc w nauczeniu się rozpoznawania, nazywania i rozróżniania emocji. Temu właśnie służą publikacje z serii Poznajemy emocje.

W zestawie IV pt. Strach i wstręt znajdują się:

  • 24 karty z kolorowymi fotografiami osób wyrażających w różny sposób strach i wstręt
  • kartę z emotikonami symbolizującymi strach i wstręt
  • opis wykorzystania kart do nauki i zabawy.

Produkt POZNAJEMY EMOCJE Zestaw IV – strach i wstręt dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora prezentujemy wiele przeróżnych pomocy terapeutycznych grupy wydawniczej Harmonia. Produkty te są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma z powodzeniem funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to też ważne wydawnictwo naukowe publikujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Gavin Raid czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Magdalena Hinz, Małgorzata Podleśna, Alicja Tanajewska oraz Iwona Tomasik. Jeśli szukasz wiarygodnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w terapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, historyjki obrazkowe, emocje i relacje społeczne, percepcja słuchowa oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe pomoce dydaktyczne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w znalezieniu niezbędnych pomocy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Poznajemy Emocje- Strach I Wstręt. Zestaw Iv - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK