Nasze Emocje

Cena:

16,90 

Na stanie

HA032

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Nasze Emocje

to książeczka dla dzieci, która przybliża dzieciom zagadnienia emocji i stanów emocjonalnych w atrakcyjnej, interaktywnej formie. Książeczka składa się z trzech części. W pierwszej podano przykłady sposobów wyrażania kilku podstawowych stanów emocjonalnych na uproszczonych rysunkach różnych autorów. Wybrane emocje opisane zostały krótkimi rymowankami, pod którymi umieszczono krótkie komentarze zawierające wskazówki do rozmowy z dzieckiem. Zadaniem dziecka jest dorysowanie na niedokończonych rysunkach twarzy swojej interpretacji mimiki związanej z omówionym stanem emocjonalnym.W drugiej części w formie rymowanek podano wskazówki na temat możliwych sposobów interpretowania wyglądu poszczególnych elementów twarzy: ust, brwi i oczu. Zadaniem dziecka jest uzupełnienie twarzy o brakujące elementy, tak żeby za pomocą ust, brwi i oczu wyrazić różne rodzaje emocji.Trzecia część zawiera krótkie rymowane historyjki nawiązujące do stanów emocjonalnych, uczuć i nastrojów dwóch postaci: Minki i Zuzi. Historyjki ilustrowane są odpowiednimi ikonkami. Zadaniem dziecka jest narysowanie własnej interpretacji graficznej opisanych w historyjce emocji.

Produkt Nasze Emocje dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online zgromadziliśmy wiele najróżniejszych materiałów polskiego Wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma Harmonia działa na polskim rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to też wydawnictwo naukowe oferujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Kate Wilde czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Renata Naprawa, Kazimierz Słupek, Alicja Tanajewska i Iwona Tomasik. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnych informacji z zakresu aktualnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, , logiczne myślenie, percepcja oraz dyslekcja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe materiały dydaktyczne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w skompletowaniu niezbędnych materiałów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Nasze Emocje - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK