Wibrator Logopedyczny- Z-Vibe + 1 końcówka Probe

Cena:

142,80 

Na stanie

RE055

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Wibrator Logopedyczny- Z-Vibe + 1 końcówka Probe

Wibrator logopedyczny Z-Vibe® to innowacyjne narzędzie specjalnie zaprojektowane do terapii zaburzeń mowy, zaburzeń sensorycznych oraz do nauki karmienia. Urządzenie wyróżnia się stylowym wzornictwem oraz wysoką jakością użytych materiałów, co czyni je niezastąpionym wsparciem w profesjonalnych gabinetach logopedycznych.

Szczelna obudowa zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci, co umożliwia bezpieczne użytkowanie w jamie ustnej oraz wielokrotną sterylizację. Na końcu wibratora znajduje się pokrętło do włączania i wyłączania wibracji, które może być zastąpione drugą końcówką, co pozwala na naprzemienne stosowanie dwóch końcówek bez konieczności ich wymiany. Rączka wibratora ma 12 cm długości i nieco ponad 1 cm średnicy, co zapewnia wygodę użytkowania. Produkt wyprodukowany w USA, zgodny ze standardami FDA, nie zawiera ołowiu, ftalanów, PCV, BPA ani lateksu.

W skład zestawu wchodzi:

  • Wibrator logopedyczny Z-Vibe®
  • Końcówka Probe Tip idealna do stymulacji języka i innych obszarów jamy ustnej.
  • Pudełko do przechowywania- praktyczne i higieniczne rozwiązanie do przechowywania urządzenia.

Z-Vibe® jest idealnym narzędziem do:

  • Terapii zaburzeń mowy- pomaga w stymulacji mięśni języka, warg i podniebienia, co wspiera rozwój prawidłowej artykulacji.
  • Stymulacji sensorycznej, co jest pomocne w przypadku dzieci i dorosłych z nadwrażliwością lub niedowrażliwością sensoryczną.

Z-Vibe® to wszechstronne narzędzie, które z powodzeniem znajdzie zastosowanie zarówno w profesjonalnych gabinetach logopedycznych, jak i w domowej terapii. Jego zaawansowane funkcje i wysoka jakość wykonania zapewniają skuteczną i bezpieczną terapię.

Zamów teraz wibrator logopedyczny Z-Vibe® i wspieraj rozwój mowy oraz zdolności sensorycznych swojego dziecka w sposób profesjonalny i bezpieczny.

Wibrator Logopedyczny- Z-Vibe + 1 końcówka Probe - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK