Nazwa produktu:

Wczesne Wspomaganie Rozwoju: 1 Terapia Funkcji Wzrokowych

Cena:

64,94 

Brak w magazynie

AI165

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Wczesne Wspomaganie Rozwoju: 1 Terapia Funkcji Wzrokowych

Terapia funkcji wzrokowych to zestaw 32 plansz i kartonowych obrazków, które są świetną pomocą w kształtowaniu funkcji istotnych dla wczesnego etapu rozwoju dziecka. Można je wykorzystać w pracy z kilkumiesięcznymi dziećmi, jako narzędzie do stymulacji i rozwijania prymarnych umiejętności. Zestaw jest także polecany dzieciom starszym, które zatrzymały się na tym etapie rozwoju funkcji poznawczych lub są bardziej aktywne podczas prezentacji przedstawianych wzorów.

Zawartość teczki podzielona jest na trzy grupy:
– materiał tematyczny (królik, ryba, kot, pies, kaczka);
– materiał atematyczny (figury: kwadrat, trójkąt, prostokąt, koło);
– materiał literowy (samogłoski: A, E, I, O , U, Y).

Zestaw zawiera karty z mocno skontrastowanymi wzorami (czarno-białe), których ilość na prezentowanych planszach stopniowo wzrasta (1-5 elementów). Dodatkowo do kart dołączono grube, kartonowe elementy do wypychania, którymi można posłużyć się podczas ćwiczeń identyfikowania.

Praca z publikacją pozytywnie wpłynie na rozwój zdolności:
– nawiązywania kontaktu wzrokowego,
– utrzymywania wspólnego pola widzenia,
– widzenia w szerszym polu,
– kontroli wzrokowej wykonywanych czynności,
– koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Format: Teczka A4
Liczba stron: 32 plansz i kartonowych obrazków

Prezentowany produkt “WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU: 1 TERAPIA FUNKCJI WZROKOWYCH” oferowany jest przez doceniane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych materiałach terapeutycznych. W naszym katalogu prezentujemy prawie 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu: afazja, zespoły otępienne czy mniej znany zespół Cockayne’a. Marka WIR oferuje również specjalistyczną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli i terapeutów. Znakomite pomoce z katalogu w/w wydawnictwa znajdą Państwo w sklepie Juniora w rozmaitych kategoriach, między innymi: historyjki obrazkowe, programowanie języka – czasowniki, grafomotoryka, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz dysleksja. Doświadczeni pedagodzy z wydawnictwa WIR systematycznie organizują również najrozmaitsze szkolenia i webinary poświęcone problematyce zaburzeń rozwoju. Akcesoria dydaktyczne WIR świetnie sprawdzają się na wielu obszarach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych kolekcji wydawnictwa należą między innymi: Wczesne wspomaganie rozwoju, Mój język polski, Zwierz się zwierza, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Mój kalendarz.

Wczesne Wspomaganie Rozwoju: 1 Terapia Funkcji Wzrokowych - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK