Nazwa produktu:

Ułóż Figury. Materiały Do Ćwiczenia Percepcji Wzrokowej.

Cena:

33,90 

Na stanie

HA189

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ułóż Figury. Materiały Do Ćwiczenia Percepcji Wzrokowej. 

to materiały do ćwiczenia percepcji wzrokowej. Seria Doskonały Wzrok opracowana została dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Może być wykorzystywana przez nauczycieli podczas zabaw przedszkolnych lub zajęć lekcyjnych i korekcyjno-kompensacyjnych, przez terapeutów w czasie terapii pedagogicznej, a także przez rodziców, dziadków i starsze rodzeństwo w trakcie zabaw edukacyjnych w domu. Materiały z teczki „Ułóż figury„ składają się z:

  • 16 kart z kartonikami do pocięcia (łącznie 96 kartoników),
  • 50 wzorów figur do ułożenia,
  • zeszytu z opisami zabaw i gier.

Głównym zadaniem ucznia jest ułożenie przedstawionych na wzorach figur z dostępnych elementów. Może on także przy użyciu prezentowanych materiałów wykonywać inne ćwiczenia o różnym stopniu trudności lub bawić się z rówieśnikami.

Produkt Ułóż Figury dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora udostępniamy sporo najróżniejszych materiałów dydaktycznych wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia funkcjonuje na rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Ewa Pisula, Małgorzata Podleśna, Alicja Tanajewska oraz Marta Wiśniewska. Jeżeli poszukujesz solidnych informacji z obszaru aktualnych trendów w logopedii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, , logiczne myślenie, grafomotoryka oraz fleksja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w zamówieniu niezbędnych zestawów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Ułóż Figury. Materiały Do Ćwiczenia Percepcji Wzrokowej. - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK