Ułóż Figury. Materiały Do Ćwiczenia Percepcji Wzrokowej.

Cena:

33,90 

Na stanie

HA189

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ułóż Figury. Materiały Do Ćwiczenia Percepcji Wzrokowej. 

to materiały do ćwiczenia percepcji wzrokowej. Seria Doskonały Wzrok opracowana została dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Może być wykorzystywana przez nauczycieli podczas zabaw przedszkolnych lub zajęć lekcyjnych i korekcyjno-kompensacyjnych, przez terapeutów w czasie terapii pedagogicznej, a także przez rodziców, dziadków i starsze rodzeństwo w trakcie zabaw edukacyjnych w domu. Materiały z teczki „Ułóż figury„ składają się z:

  • 16 kart z kartonikami do pocięcia (łącznie 96 kartoników),
  • 50 wzorów figur do ułożenia,
  • zeszytu z opisami zabaw i gier.

Głównym zadaniem ucznia jest ułożenie przedstawionych na wzorach figur z dostępnych elementów. Może on także przy użyciu prezentowanych materiałów wykonywać inne ćwiczenia o różnym stopniu trudności lub bawić się z rówieśnikami.

Produkt Ułóż Figury dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora udostępniamy sporo najróżniejszych materiałów dydaktycznych wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia funkcjonuje na rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Ewa Pisula, Małgorzata Podleśna, Alicja Tanajewska oraz Marta Wiśniewska. Jeżeli poszukujesz solidnych informacji z obszaru aktualnych trendów w logopedii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, , logiczne myślenie, grafomotoryka oraz fleksja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w zamówieniu niezbędnych zestawów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Ułóż Figury. Materiały Do Ćwiczenia Percepcji Wzrokowej. - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK