Analiza I Synteza Wzrokowa- Stymulacja I Terapia

Cena:

180,00 

Na stanie

AI043

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Analiza i Synteza Wzrokowa – Stymulacja i Terapia

to zestaw ćwiczeń przygotowujących dzieci do nauki czytania i pisania lub pomagających w pokonaniu trudności z nabywaniem tych umiejętności. Właściwe spostrzeganie i analizowanie przestrzeni oraz tematycznych i atematycznych elementów graficznych warunkuje poprawne rozpoznawanie i odwzorowywanie liter. Ćwiczenia przeznaczone są dla dzieci prawidłowo rozwijających się, ale również – jako pomoc terapeutyczna – m.in. dla dyslektycznych, autystycznych i upośledzonych.

ISBN: 978-83-89807-65-6
Format: Teczka A4, + 47 kart z ćwiczeniami + tekturowe elementy do układania.

Prezentowany produkt “ANALIZA I SYNTEZA WZROKOWA- STYMULACJA I TERAPIA” dostarczany jest przez popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych pomocach terapeutycznych. W naszym sklepie internetowym oferujemy mniej więcej 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla terapeutów dziecięcych jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu: afazja, zespoły otępienne czy choroba Alexandra. Firma WIR dostarcza również specjalistyczną literaturę stworzoną dla nauczycieli i terapeutów. Pozycje z oferty w/w marki umieściliśmy w naszym sklepie online w wielu kategoriach, takich jak: książeczki edukacyjne dla dzieci, nauka czytania, grafomotoryka, poprawna wymowa, matematyka dla dzieci, a także wczesne wspomaganie rozwoju. Pedagodzy oraz terapeuci z wydawnictwa WIR od lat organizują także tematyczne webinary dedykowane problematyce zaburzeń rozwoju. Akcesoria edukacyjne tej marki znakomicie sprawdzają się w różnych etapach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych materiałów wydawnictwa należą między innymi: Matematyka krok po kroku, Gimnastyka umysłowa, Dyslekcja – ćwiczenia językowe, Moje układanki oraz Moje pierwsze zdania.

Analiza I Synteza Wzrokowa- Stymulacja I Terapia - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK