Nazwa produktu:

WZORY KOLORY MEMORY

Cena:

30,42 

Na stanie

PL019

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Na 55 kartach znajdują się wzory złożone z figur, które odpowiadają kształtom plastikowych żetonów. Po krótkiej prezentacji karty, należy jak najszybciej ułożyć z żetonów zapamiętany wzór.

W drugiej wersji gry, jej uczestnicy muszą jak najprędzej nawlec na linkę żetony, tak by kolor, kształt i ich liczba były zgodne z pokazanym na chwilę wzorem. Gra jest bardzo emocjonująca, rozwija pamięć, uczy spostrzegawczości i koncentracji. Jest świetną zabawą dla całej rodziny.

Pudełko zawiera:

– 36 żetonów (czerwony, niebieski, żółty)
– 55 kart wzorów
– 4 linki
– 4 podkłady
– instrukcja

W naszym sklepie internetowym oferujemy artykuły polskiej marki Alexander, które mają zastosowanie w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od lat wytwarza pomysłowe ćwiczenia oraz pomoce szkoleniowe. W czasach nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle istotne jest cykliczne opracowywanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Asortyment tego typu idealnie wpisuje się w założenia promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w naszym katalogu. Do znanych i polecanych produktów należą m.in.: Łubudu, Pisanie i zmazywanie, Czego brakuje?, Pory roku oraz Tablice – różnice. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, nauka czytania, poprawna wymowa, percepcja oraz afazja.

Priorytetem naszego sklepu jest oferowanie komplementarnych pomocy logopedycznych potrzebnych w prowadzeniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne zestawy zamieściliśmy w tematycznych kategoriach, tak by ułatwić Państwu wyszukanie kompletu, który jest potrzebny do kontynuowania terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy ze zorganizowaniem odpowiednich artykułów, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „WZORY KOLORY MEMORY”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WZORY KOLORY MEMORY - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK