Nazwa produktu:

Tomcio Rozwiązuje Problemy – Złość Agresja

Cena:

21,00 

Na stanie

HA217

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

TOMCIO ROZWIĄZUJE PROBLEMY – ZŁOŚĆ I AGRESJA

Publikacje z serii Kreatywne Książeczki Terapeutyczne są adresowane do terapeutów, pedagogów i rodziców oraz do ich pociech i podopiecznych. Stanowią doskonałe narzędzie do rozwiązywania wielu trudności wychowawczych i radzenia sobie z nieprawidłowymi dziecięcymi zachowaniami.

Treści są skonstruowane w taki sposób, że pozwalają na indywidualne dostosowanie bajeczki do rzeczywistego otoczenia malucha. Dzięki temu każdy może stać się nauczycielem i terapeutą własnego dziecka.

Książeczka „Tomcio rozwiązuje problemy. Złość i agresja” zawiera bajki terapeutyczne opowiadające o różnych formach agresji, takich jak agresja wobec zwierząt, rodziców czy rówieśników, oraz część poradnikową. Proponowane rozwiązania oraz opowiadania stanowią kompleksową pomoc w przezwyciężaniu dziecięcych problemów i zmartwień.

Autor: Anna Kańciurzewska
100 stron B5

Produkt TOMCIO ROZWIĄZUJE PROBLEMY – ZŁOŚĆ I AGRESJA został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie zgromadziliśmy mnóstwo wartościowych pomocy logopedycznych wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka Harmonia skutecznie działa na rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Ellen Jack czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Magdalena Hinz, Jacek Stojanowski, Alicja Tanajewska oraz Sławomir Wrzesiński. Jeśli szukasz specjalistycznych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, motoryka mała i duża, wydawnictwo Harmonia, grafomotoryka oraz nauka czytania.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe materiały niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odszukaniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
——————–

Tomcio Rozwiązuje Problemy – Złość Agresja - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK