Terapia – Pamięć Sensoryczna

Cena:

59,00 

Na stanie

PL103

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Zabawa w której do dyspozycji mamy 22 drewniane elementy o przeróżnych kształtach i wielkościach. Każdy z dostępnych elementów ma swoją parę. Zadanie w zależności od wariantu polega na odnalezieniu dwóch takich samych przedmiotów bez udziału zmysłu wzroku.

Gra wspomaga motorykę małą, ćwiczy koncentrację oraz rozwija wyobraźnię.

Cztery warianty zabawy.

Drewnienie elementy o sporych rozmiarach zostały zaprojektowanie tak, aby ułatwić chwyt osobom starszym oraz po przebytych urazach, po udarach, czy w trakcie choroby Parkinsona.

Dzięki prostym zasadom, gra jest idealna do wspólnej zabawy młodszych dzieci ze swoimi dziadkami. Razem spędzony czas, doskonale wpłynie na relacje pomiędzy pokoleniami, a jednocześnie dostarczy potrzebnych zarówno najmłodszym jak i najstarszym ćwiczeń sensorycznych.

Zawartość opakowania

– drewniane elementy o rożnych kształtach i rozmiarach – 24 szt.,
– worek,
– instrukcja.

W sklepie internetowym Juniora.pl oferujemy produkty firmy Alexander z Gdańska, które mogą być przydatne w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od dekad produkuje pomysłowe ćwiczenia oraz gry edukacyjne. W czasach dominacji wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle istotne jest regularne opracowywanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Oferta tego rodzaju doskonale wpisuje się w idee promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu udostępniamy go w naszej ofercie. Do popularnych i sprawdzonych produktów należą między innymi: Pamięć 3d, Pisanie i zmazywanie, Czego brakuje?, Pory roku oraz Terapia – pamięć sensoryczna. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, nauka czytania, kategoryzacje, percepcja oraz gry edukacyjne.

Ideą sklepu Juniora.pl jest oferowanie kompleksowych zestawów terapeutycznych wymaganych w wdrażaniu terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego rozliczne pozycje zamieściliśmy w rozmaitych kategoriach, aby ułatwić Państwu poszukiwanie kompletu, który jest potrzebny do rozpoczęcia i kontynuowania terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z wyszukaniem odpowiednich zestawów, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Terapia – Pamięć Sensoryczna - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK