Nazwa produktu:

Szyfrogramy Logopedyczne

Cena:

18,00 

Na stanie

HA112

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Szyfrogramy Logopedyczne

Szereg szumiący, syczący, ciszący, głoski L i R

„Szyfrogramy logopedyczne” powstały, by urozmaicić i uatrakcyjnić ćwiczenia artykulacyjne. Jest to sprawdzona pomoc w korygowaniu zaburzonej wymowy głosek trzech szeregów: szumiącego, syczącego i ciszącego oraz głosek [l] i [r].

W zbiorze znajdują się ćwiczenia z 80 tabelami, dzięki którym dzieci doskonalą artykulację określonych głosek w nagłosie, śródgłosie, wygłosie oraz w trudniejszych grupach spółgłoskowych.

Rozszyfrowywanie i szyfrowanie wyrazów to ćwiczenie aktywizujące i pobudzające mózg. Publikacja pomaga zatem nie tylko w korygowaniu zaburzonej wymowy głosek, ale również wpływa na usprawnienie spostrzegawczości i koncentracji. Ponadto dzieci ćwiczą umiejętność analizy i syntezy sylabowej oraz doskonalą swoją orientację na płaszczyźnie.

Ćwiczenia można wykorzystać zarówno w trakcie zajęć w szkole (indywidualnych i grupowych), jak i w domu.

Produkt Szyfrogramy Logopedyczne dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym oferujemy sporo materiałów wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma funkcjonuje na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Ellen Jack czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Renata Naprawa, Kazimierz Słupek, Agnieszka Borowska-Kociemba i Grażyna Wasilewicz. Jeżeli poszukujesz solidnych informacji z obszaru aktualnych trendów w psychoterapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, , logiczne myślenie, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz dysleksja.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe zestawy wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w znalezieniu niezbędnych pomocy zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Szyfrogramy Logopedyczne - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK