Nazwa produktu:

SPOSTRZEGAM I MYŚLĘ

Cena:

19,50 

Na stanie

HA083

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Spostrzegam I Myślę

to zestaw ćwiczeń do pracy z uczniem szkoły podstawowej o obniżonej sprawności widzenia i spostrzegania. Propozycje zadań można wykorzystywać w rewalidacji wzroku, na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych lub wyrównawczych.Ćwiczenia umożliwiają stopniowe pokonywanie trudności w czytaniu i pisaniu. Publikacja składa się z kilku części:
– Analiza wzrokowa,
– Synteza wzrokowa,
– Stałość spostrzegania: porównywanie kształtu i wielkości,
– Spostrzeganie stosunków przestrzennych.Ćwiczenia te poprawiają nie tylko percepcję wzrokową, ale także doskonalą koncentrację uwagi, koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie. Zadania składają się z części graficznej i części literowej. Powinny być wykonywane pod kierunkiem terapeuty, nauczyciela bądź rodzica.

Książka ma 64 strony w formacie A4.

Produkt Spostrzegam i myślę został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online oferujemy sporo rozmaitych materiałów dydaktycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma z powodzeniem funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Barbara Sher czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Arkadiusz Maćkowiak, Ewa Jakacka, Agnieszka Borowska-Kociemba i Marta Wiśniewska. Jeżeli szukasz specjalistycznych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, historyjki obrazkowe, emocje i relacje społeczne, percepcja wzrokowa oraz nauka czytania.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe pomoce dydaktyczne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w skompletowaniu niezbędnych pomocy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SPOSTRZEGAM I MYŚLĘ”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPOSTRZEGAM I MYŚLĘ - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

SPOSTRZEGAM I MYŚLĘ - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK