Nazwa produktu:

RYSOWANIE ZMAZYWANIE DLA DZIEWCZYNEK

Cena:

20,45 

Na stanie

PL042

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Rysowanie zmazywanie dla dziewczynek to zabawka edukacyjna oraz pomoc do ćwiczenia grafomotoryki, spostrzegawczości i zręczności.

Zawartość pudełka to:

– 28 plansz na 14 tablicach,
– pisak z końcówką do ścierania,
– instrukcja.

W naszym sklepie internetowym oferujemy artykuły polskiego producenta Alexander, które przydają się w terapii rozwoju dzieci. Firma Alexander już od dekad wytwarza rozmaite ćwiczenia oraz gry. W dobie popularyzowania wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle istotne jest cykliczne dostarczanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Asortyment tego rodzaju rewelacyjnie wpisuje się w idee promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu właśnie oferujemy go w naszym sklepie internetowym. Do znanych i sprawdzonych produktów należą m.in.: Opowiem Ci mamo, Pisanie i zmazywanie, Opowieści dziwnej treści, Ale pary misz, masz oraz Rymowanki. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, układanki lewopółkulowe oraz analiza i synteza wzrokowa.

Ideą zespołu Juniora.pl jest dostarczanie kompleksowych artykułów dydaktycznych potrzebnych w pracy terapii Metodą Krakowską®. Dlatego oferowane zestawy umieściliśmy w różnych kategoriach, tak by ułatwić odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny do rozpoczęcia i kontynuowania terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z odszukaniem odpowiednich artykułów, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.


Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!