Nazwa produktu:

RYSOWANIE ZMAZYWANIE DLA DZIEWCZYNEK

Cena:

20,45 

Na stanie

PL042

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Rysowanie zmazywanie dla dziewczynek to zabawka edukacyjna oraz pomoc do ćwiczenia grafomotoryki, spostrzegawczości i zręczności.

Zawartość pudełka to:

– 28 plansz na 14 tablicach,
– pisak z końcówką do ścierania,
– instrukcja.

W naszym sklepie internetowym oferujemy artykuły polskiego producenta Alexander, które przydają się w terapii rozwoju dzieci. Firma Alexander już od dekad wytwarza rozmaite ćwiczenia oraz gry. W dobie popularyzowania wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle istotne jest cykliczne dostarczanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Asortyment tego rodzaju rewelacyjnie wpisuje się w idee promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu właśnie oferujemy go w naszym sklepie internetowym. Do znanych i sprawdzonych produktów należą m.in.: Opowiem Ci mamo, Pisanie i zmazywanie, Opowieści dziwnej treści, Ale pary misz, masz oraz Rymowanki. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, układanki lewopółkulowe oraz analiza i synteza wzrokowa.

Ideą zespołu Juniora.pl jest dostarczanie kompleksowych artykułów dydaktycznych potrzebnych w pracy terapii Metodą Krakowską®. Dlatego oferowane zestawy umieściliśmy w różnych kategoriach, tak by ułatwić odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny do rozpoczęcia i kontynuowania terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z odszukaniem odpowiednich artykułów, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „RYSOWANIE ZMAZYWANIE DLA DZIEWCZYNEK”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

RYSOWANIE ZMAZYWANIE DLA DZIEWCZYNEK - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

RYSOWANIE ZMAZYWANIE DLA DZIEWCZYNEK - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK