Nazwa produktu:

PUS. SYLABOWE POTYCZKI 2. SYLABY PA, MA, BA, LA, FA, WA, TA, DA

Cena:

21,00 

Na stanie

EP025

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Sylabowe potyczki 2. Sylaby PA, MA, BA, LA, FA, WA, TA, DA

To druga książeczka z nowej mini serii książeczek PUS do wczesnej nauki czytania. Książeczka jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym, które rozpoczynają przygodę z czytaniem. Sprawdzi się też w przypadku dzieci w wieku wczesnoszkolnym, które z różnych powodów mają z czytaniem problemy. Mogą korzystać z niej również dzieci z problemami dyslektycznymi.

Sylabowe potyczki 2 to książeczka zawierająca ćwiczenia, które pomagają dziecku w zdobywaniu nowych umiejętności w przygodzie z czytaniem. Rozwiązując zadania dziecko poznaje kolejne sylaby, które naturalnie pojawiają się w miarę rozwoju mowy. Ćwiczenia pozwalają dziecku także na doskonalenie innych umiejętności takich jak różnicowanie, synteza i analiza. Są wśród nich ćwiczenia na kodowanie i ćwiczenia globalnego odczytywania wyrazów. Nauka w takiej formie jest nie tylko atrakcyjna dla dziecka, ale pozwala też na minimalizowanie liczby błędów podczas czytania.

Pozostałe części serii to:

  • Sylabowe potyczki 1. Samogłoski i sylaby PA, MA
  • Sylabowe potyczki 3. Doskonalenie czytania
  • Sylabowe potyczki 4. Mistrz czytania

Sylabowe potyczki to pomoc edukacyjna, która sprawdzi się w przedszkolach i szkołach, a także w gabinetach pedagogicznych i terapeutycznych, w czasie zajęć wyrównawczych. Na pewno przyda się również w edukacji domowej.

Do rozwiązywania zadań zawartych w książeczkach z serii PUS potrzebny jest Zestaw kontrolny PUS (pasuje do wszystkich książeczek z serii)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PUS. SYLABOWE POTYCZKI 2. SYLABY PA, MA, BA, LA, FA, WA, TA, DA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PUS. SYLABOWE POTYCZKI 2. SYLABY PA, MA, BA, LA, FA, WA, TA, DA - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK