Pus. Sylabowe Potyczki 4. Mistrz Czytania

Cena:

21,00 

Na stanie

EP061

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Sylabowe potyczki 4. Mistrz czytania

To czwarta książeczka, a zarazem ostatnia część nowej mini serii książeczek PUS do nauki czytania metodą sylabową. Książeczka ma służyć dzieciom w wieku przedszkolnym, które rozpoczynają przygodę z czytaniem. Sprawdzi się także w przypadku dzieci w wieku wczesnoszkolnym, które z różnych przyczyn mogą mieć z czytaniem problemy. Mogą korzystać z niej również dzieci z dysleksją.

Książeczka zawiera zestaw ćwiczeń utrwalających umiejętności czytelnicze i ciekawych zabaw sylabowych. Zróżnicowana i atrakcyjna, a niekiedy wręcz intrygująca forma ćwiczeń zachęca dziecko do zabawy w “sylabowego detektywa”.

Rozwiązując je należy:

  • odszukiwać zakodowane wyrazy i zdania
  • odpowiadać na zadane pytania
  • rozwiązywać zagadki logiczne.

Wszystko po to, aby pokazać dziecku, że czytanie jest atrakcyjne, jak i niezbędne w codziennym życiu oraz że daje mnóstwo satysfakcji.

Inne tytuły tej serii to:

  • Sylabowe potyczki 1. Samogłoski i sylaby PA, MA
  • Sylabowe potyczki 2. Sylaby PA, MA, BA, LA, FA, WA, TA, DA
  • Sylabowe potyczki 3. Doskonalenie czytania

Zawarte w kolejnych częściach ćwiczenia ułożono zgodnie z zasadą stopniowania trudności. Dziecko najpierw rozwiązuje zadania łatwiejsze, stopniowo przechodząc do trudniejszych i dzięki temu utrwala nabyte już umiejętności.

Do rozwiązywania zadań zawartych w książeczkach z serii PUS potrzebny jest Zestaw kontrolny PUS (pasuje do wszystkich książeczek z serii)

Pus. Sylabowe Potyczki 4. Mistrz Czytania - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK