Nazwa produktu:

PUS. SYLABOWE POTYCZKI 1. SAMOGŁOSKI, SYLABY PA, MA

Cena:

21,00 

Na stanie

EP024

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Sylabowe potyczki 1. Samogłoski. Sylaby PA, MA

To pierwsza książeczka z 4-częściowej nowej mini serii książeczek PUS do wczesnej nauki czytania. Przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym, które rozpoczynają naukę czytania. Sprawdzi się również w przypadku dzieci w wieku wczesnoszkolnym, które z różnych powodów mają z czytaniem problemy. Przyda się także dzieciom z dysleksją.

Zawarte w tej książeczce ćwiczenia zaczynają się od nauki samogłosek, które początkowo odczytuje osoba dorosła. W następnych ćwiczeniach dziecko poznaje sylaby w takiej kolejności, w jakiej pojawiają się one w miarę rozwoju mowy.

Kolejne części serii obejmują tytuły:

  • Sylabowe potyczki 2. Sylaby PA, MA, BA, LA, FA, WA, TA, DA
  • Sylabowe potyczki 3. Doskonalenie czytania
  • Sylabowe potyczki 4. Mistrz czytania

Teksty ćwiczeń zapisano czcionką bezszeryfową, co sprzyja lepszej koncentracji na wykonywanym zadaniu. Kolejne zadania mają różnorodną i atrakcyjną formę, dzięki czemu rozwiązując je dziecko ćwiczy również analizę i syntezę wzrokową, analizę i syntezę słuchową, pamięć, koncentrację uwagi, umiejętność obserwowania i kojarzenia pojęć, jak też logicznego myślenia.

Sylabowe potyczki to taka pomoc edukacyjna, która sprawdzi się w szkołach i przedszkolach oraz w gabinetach pedagogicznych i terapeutycznych. Warto sięgnąć po nią na zajęciach wyrównawczych i w edukacji domowej.

Do rozwiązywania zadań zawartych w książeczkach z serii PUS potrzebny jest Zestaw kontrolny PUS (pasuje do wszystkich książeczek z serii)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PUS. SYLABOWE POTYCZKI 1. SAMOGŁOSKI, SYLABY PA, MA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PUS. SYLABOWE POTYCZKI 1. SAMOGŁOSKI, SYLABY PA, MA - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK