Nazwa produktu:

Pus. Dla Przedszkolaków 1. Zabawy I Ćwiczenia Ogólnorozwojowe Dla Najmłodszych

Cena:

21,00 

Na stanie

EP016

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pus. Dla przedszkolaków 1. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe dla najmłodszych

Ta książeczka i pozostałe części tej serii dostosowane są do potrzeb rozwojowych dziecka w wieku przedszkolnym. Znajdujące się w nich zabawy ogólnorozwojowe w formie obrazkowej umożliwiają dzieciom przyjazne doskonalenie sprawności umysłowych.

Rozwijają:

  • spostrzegawczość,
  • uwagę,
  • pamięć,
  • umiejętność analizy i syntezy wzrokowej oraz słuchowej,

Uczą także porównywania, klasyfikowania, jak również uogólniania. Są okazją do spontanicznego ćwiczenia logicznego myślenia.

Po książeczki z tej miniserii nauczyciele i pedagodzy, jak również rodzice sięgają najczęściej, gdy chcą, aby dziecko rozpoczęło naukę i zabawę z PUS-ami. Za ich pomocą można również sprawdzić, czy dziecko polubi taki system nauki połączonej z zabawą i czy w jego przypadku będzie on efektywny.

Książeczki zawierają zadania i zabawy oparte wyłącznie o materiał obrazkowy, toteż dziecko może pracować z nimi samodzielnie. Jest to dla niego doskonały trening samodzielności, tym bardziej że również poprawność wybranych odpowiedzi może sprawdzić samo. W ten sposób pobudzamy motywację wewnętrzną, która w dużej mierze odpowiada za powodzenie w nauce.

Dzięki zabawie z książeczką dzieci utrwalają nazwy przedmiotów codziennego użytku, ulubionych zabawek, mebli, części ubrania, jak również poznają sposób korzystania z nich. Uczą się rozpoznawania barw, pogłębiają i utrwalają wiadomości przyrodnicze związane z rozpoznawaniem i nazywaniem owoców, warzyw i zwierząt. 
Książeczki dobrze sprawdzają się podczas codziennych zajęć w przedszkolu, w edukacji domowej, jak również w terapii pedagogicznej.

Pus. Dla Przedszkolaków 1. Zabawy I Ćwiczenia Ogólnorozwojowe Dla Najmłodszych - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK