Nazwa produktu:

PISANIE JAK MALOWANE 4-8. REDAGOWANIE

Cena:

47,95 

Na stanie

AI237

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pisanie Jak Malowane 4-8. Redagowanie

Pomoc Pisanie jak malowane jest wykonana techniką notowania wizualnego, dzięki czemu łatwiej zapamiętuję się różne wypowiedzi i sposoby ich redagowania.

JĘZYK POLSKI INACZEJ! RYSUJ, NOTUJ I ZAPAMIĘTUJ!
„PISANIE JAK MALOWANE. REDAGOWANIE WYPOWIEDZI” to połączenie polonistycznej pasji z graficznym przekazywaniem wiedzy. Autorka sprawnie posługuje się techniką notowania wizualnego, co ułatwia zapamiętanie różnych rodzajów wypowiedzi i sposobów ich redagowania. Wspomagając słowo obrazem, tworzymy skojarzenia, dzięki którym efektywniej się uczymy.

Oferowany produkt „PISANIE JAK MALOWANE 4-8. REDAGOWANIE” został opracowany przez uznane popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych artykułach edukacyjnych. W naszym sklepie internetowym prezentujemy prawie 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla terapeutów dziecięcych jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: demencja, zespół Aspergera czy choroba Refsuma. Polskie wydawnictwo WIR zapewnia także specjalistyczną literaturę stworzoną dla nauczycieli a także różnych terapeutów. Pomoce dydaktyczne z asorymentu w/w marki znajdą Państwo w naszym sklepie online w rozmaitych działach, między innymi: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka – rzeczowniki, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz emocje i relacje społeczne. Eksperci z wydawnictwa WIR systematycznie organizują również najrozmaitsze szkolenia poświęcone tematom z zakresu nieprawidłowości rozwoju. Materiały logopedyczne WIR idealnie sprawdzają się na wielu obszarach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do popularnych zestawów tej marki należą między innymi: Kocham szkołę!, Gimnastyka umysłowa, Moje sylabki, 20-minutówki logopedyczne oraz Lektury jak malowane.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!